דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> אבי ביטון ישמש כסדרן הרכבים במועצה
 

לאחר הליך מכרזי מסודר, החליטה ועדת הבחינה כי אבי ביטון, עובד מוא"ז הגלבוע, ישמש רשמית כסדרן הרכבים במחלקת התחבורה במועצה. ההחלטה על מינויו לתפקיד התקבלה בתום דיונים מפורטים של ועדת איתור שהוקמה לנושא. הוועדה הורכבה מנציג המועצה- דודי בונפיל (סגן ראש המועצה והממונה על השירות לתושב), מנציג ציבור מקומי- מר' חמודי זועבי (טייבה), ומנציג וועדת מינהל השירות- מר' זוהיר זועבי, מזכיר בוסתן אל-מרג'.  

אבי ביטון מביא עמו לתפקיד ניסיון ויידע רב שנצברו במהלך 30 שנות עבודות במועצה, בעיקר בתפקידי נהגות. אבי ביטון תושב אומן (נשוי+4), שימש בעברו כקצין רכב בעת שירותו בקבע, והוא אהוד ואהוב ע"י התושבים והנוסעים שהוביל. ביטון משמש בחצי שנה האחרונה כסדרן בפועל, וכעת הוא מקבל את הגושפנקא הרשמית של ועדת האיתור. 

במסגרת תפקידו כסדרן רכב יידרש ביטון להכין תכנית היסעים שנתית למוסדות החינוך, חינוך רגיל ולחינוך מיוחד, וכן לעסוק בפיקוח, ניהול והפעלת כ-350 קווי הסעות במגזר היהודי והערבי. בנוסף על כך ינהל ביטון את תיאומי הנסיעות המיוחדות ושיגרת תיקונים וטיפולים לכל האוטובוסים.

במהלך ועדת הבחינה הקודמת לבחירת סדרן הרכב, התרחש אירוע חריג במועצה במהלכו התעקשה נציגת וועד העובדים (אפרת מלכה), להיות נוכחת ולהשתתף בקביעת איוש התפקיד. זאת חרף הנחיית היועץ המשפטי של המועצה, שהעיד על ניגוד עניינים נוכח היותה מזכירת מחלקת התחבורה, ולאור העובדה שאיוש המשרה המדוברת, קשור ישירות לתפקידה. החלטת היועמ"ש נאמרה לה בכל דרך אפשרית, תוך שהודגש בפניה כי נציגות אחרת מטעם וועד העובדים תתקבל בברכה. במועד המכרז המקורי (לפני שבועיים) היא התעקשה להגיע ולהיכנס, תוך שהיא מודיעה כי היא דוחה ומתעלמת מהנחית היועמ"ש. נוכח התנהלות זו נדחה כינוס וועדת הבחינה המקורית. המועצה מצדה נאלצה להגיב ולהציב בוועדת הבחינה החוזרת שומרת בכניסה, שהקפידה על כניסתם של מי שהוזמנו בלבד.

בתגובה להתרחשויות נמסר בקצרה מטעם הנהלת המועצה כי "אנו נמשיך להתנהל תחת כללי מנהל תקין ולא נסכים לסטות מהם, וזאת על מנת לאפשר התנהלות תקינה בהתאם להנחיות של וועדת הבחינה. אנו מאחלים לאבי ביטון בהצלחה בתפקיד, ובטוחים שכל עובדי המועצה שותפים ברצון לסייע לו בעבודתו, ובכך לשרת כהלכה את תושבי המועצה".

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים