דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> אולימפיאדת הילדים
 

84 ספורטאים מבתי הספר ייצגו את הגלבוע באולימפיאדת הילדים הארצית וחזרו עם מקומות ראשונים בכל הענפים

5.6.16

זו השנה שלישית שמשרד התרבות והספורט מקיים את אולימפיאדת הילדים, בשיתוף הרשויות המקומיות. כ- 7500 ספורטאים צעירים ממאה רשויות השתתפו השנה בתחרויות שהתקיימו ב- 26 ענפי ספורט שונים.  אולימפיאדת הילדים הפכה לאירוע שבו יכולה כל רשות להפגין את היכולות ואת הפעילות הספורטיבית שמתקיימים ילדיה ולקבל במה וביטוי לכישרונות הצעירים. את הגלבוע יצגו 84 ספורטאים בארבעה ענפים, כדורשת, כדורגל, אופניים וקרטה.

האולימפיאדה, שנפתחה בטקס רב רושם בהשתתפות שרת התרבות והספורט, ראשי רשויות ואנשי תקשורת, נתנה מקום לביטוי להצלחות הגדולות בהן זכו ספורטאי הגלבוע,  שקבעו הישגים מרשימים ומשמעותיים.
בכדורשת בנות זכתה נבחרת "נר הגלבוע" במקום הראשון, בקט רגל בנים, גרפה נבחרת יסודי סנדלה את המקום הראשון, באופני שטח לקחו ילדי הגלבוע את שתי הקטגוריות של המקום הראשון ובקרטה, ענף בודדים, זכו ילדי הגלבוע ב- 11 גביעים של מקומות ראשונים.

 

שלומי אייל ועומר עומרי,  העוסקים במלאכה, שיבחו את הפעילות הנעשית בשיתוף המאמנים וההורים, ומסרו כי : "הספורטאים הצעירים זכו לתהילה לכבוד רב וחזרו מאושרים הביתה".
 
צילום תמונות: אולימפיאדת הילדים: עומר עומרי / כדורשת: ענת ימי
ן

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים