דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> אושרה מסגרת פעולה לתכנית התייעלות ותקציב לשנת 2016.
 
 
מליאת המועצה האזורית גלבוע אישרה מסגרת פעולה לתכנית התייעלות ותקציב לשנת 2016. ראש המועצה, עובד נור: "התכנית מתבצעת בתיאום ועל פי הנחיות משרד הפנים, ויישומה יאפשר לבנות את הגלבוע ולהשקיע במימוש הפוטנציאל"

בישיבת מליאת המועצה שהתקיימה ביום ג (20.10), הוצגה מסגרת תקציבית לשנת 2016 ולמרות צעדי ההתייעלות שינקטו, לא יפגע השירות לתושבים ואף מתוכננות השקעות חדשות. ראש המועצה הגיש הצעה למסגרת תקציב מאוזנת לשנת 2016, שנאמדת בכ- 178מיליון שקלים.
בתוך כך, על פי הצעת התקציב, צפוי גידול של כ- 9 מיליון שקלים בהכנסות מארנונה, כתוצאה מהגברת פעולות גבייה ואכיפה והגידול באוכלוסייה. צפי מתן הנחות בארנונה נאמד בכ- 800 אלף שקלים. על פי הצעת התקציב, תסיים המועצה את שנת התקציב 2015 בגרעון של כ- 10 מיליון שקל.

נור: "הצעת התקציב כוללת צעדי התייעלות פנימיים וניהוליים של המועצה, כולל פעולות חסכון נדרשות. אעשה את כל המאמצים שלא לצמצם את השירותים לתושבים, ואף להגדילם. עלינו לנהוג באחריות ולהביא את המועצה לניהול תקציבי מאוזן ותקין, כך שניתן יהיה להשקיע בפיתוח ושירותים".
בתוך כך, נדרשה המועצה ליישם את החלטת משרד הפנים משנת 2012 לפיה יקלטו עובדים מהמרכזים הקהילתיים לשורותיה. "תנאי העסקת העובדים עומדים לנגד עיני ונקיים את הדרישה לקלוט עובדים", אמר נור, "מצד שני, בשיתוף משרד הפנים ייבחנו משרות קיימות שאינן נחוצות בעת הזו".

תקציב השכר צפוי לגדול בכמיליון שקל עקב העברת כח האדם למועצה, על כן נדרשת המועצה להפחית את הוצאות השכר באותה מידה.

כחלק מהשקיפות שמנהיג נור במועצה, הובאה מסגרת תכנית ההתייעלות למליאה, זאת מתוך מטרה לשתף את נבחרי הציבור והתושבים.
נור: "נבחרתי לשרת את הציבור, הבטחתי מנהיגות אחרת ואני מקיים. יש הרבה מאוד עבודה לפנינו, אני מבקש להודות לחברי להנהלה ולמליאה ולשותפיי לדרך, יחד נביא לצמיחה מחודשת ומימוש הפוטנציאל של הגלבוע".

החלטות המליאה יועברו לאישור משרד הפנים וראש המועצה יחל כעת לקיים את דיוני התקציב וההתייעלות המפורטים לשנת 2016, בהתאם למסגרת שאושרה במליאה כאמור. עם סיום גיבוש התקציב, הוא יובא לאישור המליאה. 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים