דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> אחראיות אזורית בגלבוע
 

אחראיות אזורית בגלבוע

תלמידים מהיחידה לקידום נוער גלבוע, הציגו לפני כשבוע את עיקרי הפרויקט אזורי שהם מעוניינים לקדם, במהלך כנס ארצי "אחריות לישראל 2048". בגלבוע מתגאים בשבעה תלמידים מצטיינים אשר לוקחים חלק פעיל בפרויקט ארצי של "אחריות אזורית" שמטרתו הרחבת מעגלי השייכות וההשפעה בקהילה בה הם חיים.
 
במסגרת תכנית "אחריות אזורית" (בשיתוף אגף מחוננים ומצטיינים במשרד החינוך), מתקיימות בשנה אחרונה סדרת מפגשים וסדנאות, שמטרתם לתת כלים ומיומנויות לתלמידים לקדם פרויקט שהם רואים לנכון כרצוי באזורם. בכנס הארצי השבוע הציגו הנערים מהגלבוע את המיזם שבחרו לקדם, המתבסס על היכרותם המעמיקה עם מודל החיים המשותפים המיוחד בגלבוע. בכוונת נוער הגלבוע למסד פסטיבל אשר יהווה מפגש מרכזי לנוער, ויתבסס על אומנות ומוזיקה, כשפה המחברת בין כל התרבויות והאוכלוסיות שבגלבוע.
 

דקלה בן-משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה אזורית הגלבוע: "זוהי קבוצה איכותית של בני נוער, מכיתות י' עד יב', אשר עברו תהליך מרשים, וכעת מתכוונים להוציאו לפועל. בכוונתם לרתום כעת את המועצה וגורמים נוספים ולקיים פיילוט ראשוני של פסטיבל הנוער עוד במהלך שנת 2017".


 
תכנית "אחריות אזורית", מבקשת לעודד תלמידים מחוננים ומצטיינים למעורבות בחיי החברה ובמדינה ולהיכרות עם המגזר הציבורי וחשיבותו, וזאת מתוך תפיסה של אחריות ציבורית ושייכות ממלכתית
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים