דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> אלופי הקרטה מהגלבוע
 

אלופים! - תוצאות מעולות למשלחת הקארטה מהגלבוע: ראמה דיאב זיאדאת ממוקייבלה, וחוסין עומרי מסנדלה, זכו במקום ראשון באליפות הצפון לגילאי כיתות ייסודי

משלחת הקארטה מהגלבוע, רשמה הישגיים פנטסטיים, במהלך אליפות הצפון לילדים ונוער, שהתקיימה ביום שישי האחרון (27.1) בסכנין.
 
אליפות הצפון הינה תחרות רשמית של איגוד הקארטה בישראל, ומשתתפים בה 25 רשויות מצפון הארץ, אשר שולחים משלחות המורכבות מהספורטאים הצעירים. המשלחת מהגלבוע כללה 36 ילדים, ובראשם את ראמה דיאב זיאדאת, בת ה-11 ממוקייבלה, וחוסין עומרי (בן 11) מסנדלה, אשר זכו במקום הראשון במקצה בו השתתפו. אך ההישגים הטובים של הגלבוע לא מסתכמים בהישגים של ראמה וחוסין, כאשר בנוסף למקומות הראשונים, רשמה המשלחת מהגלבוע עוד 13 מדליות של המקומות השני והשלישי!
 
בתחרות עצמה השתתפו כ-600 ילדים בגילאים של כיתות א'- ו', אשר התחרו ע"פ חלוקת גילאים ורמות. הזוכים במקומות הראשונים עשו זאת לאחר שגברו על יריביהם ב- 7 קרבות לפחות, עד המדליה הנכספת.
 
עומר עומרי, רכז הספורט במוא"ז הגלבוע אמר בעקבות התחרות כי הוא "מאושר על הישגי נבחרת הגלבוע. התמודדנו מול נבחרות חזקות, והוכחנו שנחישות, אימונים טובים, ומוטיבציה מובילים להישגים. חשוב לציין שהזכייה במדליות של המקומות הראשונים, מעבר להישג עצמו, משרתים את הספורטאים שמתקדמים כעת ברמות לעבר חגורות שצבען מעיד על דרגה גבוהה יותר.
"

 

   

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים