דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> באהבה למרסלה
 
השבוע החלו חגיגות הפורים בגלבוע וכמיטב המסורת, חולקו במוסדות החינוך משלוחי מנות והילדים הבריקו בתחפושות מרשימות ומצחיקות. במועצה החלו אתמול החגיגות המסורתיות הכוללות טקס "גמדים-ענקים" חגיגי, והוחלפו משלוחי מנות בין העובדים.
המעמד השנה נוצל לטובת אירוע מרגש במהלכו נפרדו עובדי המועצה ממרסלה ימיני, המסיימת למעלה מ-30 שנות עבודה במועצה, ויוצאת לגמלאות.
רב המועצה (הרב גבאי) פתח בדברי חיזוק לחג והמעלות הגדולות המצויות במצוות החג ובמצוות השמחה בפרט. מיד אח"כ עלו זה אחרי זה עובדים שונים, ובראשם ראש המועצה, על מנת לברך את מרסלה באופן אישי ולאחל לה הצלחה רבה, תוך כדי הבעת אהבה לפועלה ולאישיותה.
 

מוטיב שחזר על עצמו מבין הדברים של כל עובדי המועצה הוא מאור הפנים הידוע של מרסלה. נדמה כי אין עובד שלא ייצא לו לפגוש את מרסלה במהלך יום העבודה (לרוב בתחילת היום), כאשר כל פגישה שכזו לוותה במבט מתעניין, חום ואכפתיות, ורצון לדעת מה שלומו ומה שלום משפחתו.
חשוב לציין שמאור הפנים הידוע של מרסלה הופנה לכל אחד ואחת, כל עובד ועובדת, ללא שום הבדל או ייחוס. לבביות במלוא מובן המילה.


אנו במועצה מבקשים להצרף לברכות ולאחל למרסלה יקרה- דרכי הנועם שלך מבטאים היטב את הדרך והערכים שהם אבני יסוד בקהילת הגלבוע. שתזכי לעוד שנים רבות של נחת, בריאות, אושר והצלחה בכל. אוהבים אות

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים