דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> "בוא שיר עברי" – חגיגת הזמר של תושבי הגלבוע
 

מאות הגיעו לצפות בהופעה "בוא שיר עברי", שכל משתתפיה על טהרת תושבי הגלבוע

 באולם בית-ציזלינג המלא, התקיים מופע מרגש ומיוחד, הגדוש משתתפים מכל יישובי הגלבוע, "בוא שיר עברי"- ערב הצדעה לשירים שייצגו את מדינת ישראל בתחרות האירוויזיון. האירוע מתקיים מדי שנה לזכרה של ורד הלוי ז"ל מקיבוץ יזרעאל, שהייתה פעילה בקידום התרבות בגלבוע. זו השנה העשירית, שמופק ערב שכזה תוך שיתוף פעולה הדוק ומוצלח בין בית המוזיקה שבקיבוץ יזרעאל ומחלקת התרבות של מוא"ז הגלבוע.

 
המופע נקרא "הללויה עם השיר", והוא מהווה את שיאו של תהליך נפלא שהתרחש בחודשיים האחרונים, שכלל את בחירת הנושא, והשירים, ולאחר מכן האודישנים לכישרונות מקומיים, החזרות, והעיבודים. מי שניצח, תרתי משמע, על כל הערב והיה האחראי למרבית העיבודים הוא סטאס גברילוב, מנהל בית המוזיקה, המקום אשר מהווה את אחת מאבני הדרך החשובות בבניית מרקם התרבות בגלבוע.
 
"מועצה אזורית הגלבוע ועובד נור העומד בראשה, שמו כמטרה להעשיר ולקדם את התרבות בגלבוע, ושיתופי פעולה כאלה הם נדבך חשוב בהרחבת הפעילות". מעדכנת גלית בר-גיל, מנהלת מחלקת התרבות במועצה. לדבריה פעילותו של סטאס למען התרבות המקומית, , היא משמעותית ולא יסולא בפז: "סטאס מצליח להתערות בתוך הווית החיים בגלבוע, בגני הילדים, בבתי הספר, במחזות זמר והנה גם הערב, כל זה לא היה קורה בלעדיו".
 
כוכבי המופע היו תושבי הגלבוע, אשר התייצבו מכל הישובים ולקחו חלק בביצוע השירים וכקהל תומך. במחזמר השתתפו חבורות זמר, הרכבים מוסיקליים, בנות האולפן למחול גלבוע, ילדי בתיה"ס היסודיים נר הגלבוע, יד לחמישה ועמק חרוד, וכישרונות מקומיים בנגינה, בזמר ובמחול. "בוא שיר עברי", התקיים בסיוע ובתמיכת אוהדת של משרד התרבות והספורט, ובטרם החלה חגיגת הזמר, טרחה הגב' מזל סיימון, מנהלת מח' תרבות (בקהילה) במשרד התרבות, לשלוח את ברכתה לכל העוסקים בהפקת הערב.

 
סטאטס גברילוב, המנהל המוזיקלי, אמר בתום המופעים כי "מדובר בחגיגה של תרבות קהילתית, יצירה עצמית של התושבים שהם הכוכבים האמתיים, שביחד יצרו לכולנו הנאה צרופה. ניפגש כולנו שוב, בערב בוא שיר עברי, בשנה הבאה.
"
תמונות נוספות מהמופע:

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים