דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> ביקורת פיקוד העורף:המועצה עברה בהצלחה גדולה
 
 
 
רשות החירום הלאומית במחוז צפון: "נמליץ לרשויות במרחב להגיע אליכם בכדי ללמוד איך להכין את המערכות לשעת חירום".
 
לאחרונה נערכה במועצה אזורית הגלבוע ביקורת של פיקוד העורף, במסגרתה נבדקה היערכותה  של המועצה, לקראת מגוון תרחישים בשעת חירום. על ההערכות היה אמון מי שהיה קב"ט המועצה משה שלמה, שלמרות  מעברו לתפקיד חדש במשרד החינוך, המשיך לפקח על ההכנות בהתנדבות בסיועה של מזכירת מחלקת הביטחון, בלה רויטברג.
יורם שרייבר, מנהל מרחב העמקים ברשות החירום הלאומית במחוז הצפון, שיבח את היערכותה של המועצה ואמר: "אני יודע כמה השקיעה המועצה בכדי שהביקורות תצליח ושהכול יהיה מוכן בכל מכלולי המחלקות וזאת בעזרת עבודה קשה אל מול משרדי הממשלה. הביקורת הייתה טובה מאוד וזו הפעם הראשונה שאני נותן ציון כה גבוה. בעתיד אמליץ לרשויות במרחב להגיע אליכם, בכדי ללמוד כיצד מכינים את המערכות לשעת חירום".
סגן ראש המועצה,  רמי אלהרר,  הממונה על ועדת מל"ח (משק לשעת חירום) מסר כי "המועצה מוכנה לכל תרחיש וזה כולל גם תרגול באופן יזום" בנוסף אמר אלהרר, כלקח מהמלחמה האחרונה "נערכנו גם לקלוט מפונים בשעת חירום, עם נהלים מסודרים ונקווה שלא נזדקק להם כמובן".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים