דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> ביקור מנהל מחוז צפון של האגף לשירותים חברתיים בגלבוע
 

ביקור מנהל מחוז צפון של האגף לשירותים חברתיים בגלבוע- "זה יוצא דופן לפגוש רשות אשר שרויה באתגרים תקציבים, אך מאמצת בכל הזדמנות, עוד ועוד פרויקטים חברתיים"

 
משלחת חברתית בגלבוע- גדי פולק, מנהל מחוז צפון במשרד לשירותים חברתיים, עמד בראש משלחת מכובדת שהגיעה לגלבוע, לצורך בקרת פעילות שנתית, והצגת היעדים ודרכי ביצוע לפעילות המתוכננת. למשלחת נלוותה רחל ברנע-אמרג'י, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים בגלבוע, שביחד עם הצוות המוביל במחלקה, הציגה בפני האורחים את מקצת מהפעילויות המתקיימות בגלבוע.
 
במהלך הסיור ציין פולק את נחת רוחו מהתנהלות הגלבוע בשנה האחרונה: "זה יוצא דופן ולא שכיח לפגוש ברשות אשר שרויה באתגרים תקציבים, המאמצת בכל הזדמנות, עוד ועוד פרויקטים חברתיים. זה לא ברור מאליו כל הפרויקטים שנטלתם על עצמכם להוביל ולקדם למען התושבים, ואין כל ספק שאתם יודעים לבצע כהלכה את המלאכה!"
 
מהלך סיורו של פולק כלל ביקור במפעל המוגן ביעל, משם המשיכו למבנה החדש של האגף לשירותים חברתיים אליו אמורה המחלקה לעבור בשבועות הקרובים. עוד ביקרו בבית הקשיש בסנדלה, ומשם ישירות לאולם הישיבות של המועצה, שם שמח לפגוש את עובד נור, ראש המועצה. ביחד עם ענת מור מנהלת ארגון ואסטרטגיה, וכל המחלקה לשירותים חברתיים, התקיימה ישיבה משותפת בה נסקרו הפעילויות השונות, ודנו בדרכי מימוש התקציבים והעמדת יעדים ראלית לביצוע.

 
מעבר להתרשמותו מהשינוי הדראסטי שחל בשנתיים האחרונות, בפיתוח ובכמות הפרויקטים, ציין פולק כי יש אווירה נעימה מאוד במחלקה לשירותים חברתיים בגלבוע, "וכשיש כזו אווירה מקצועית וטובה- אפשר להגיע במהירות וביעלות לכל מטרה ויעד!"


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים