דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> ביקור שר החקלאות בגלבוע
 

בביקורו של שר החקלאות בגלבוע דנו על נושאים הנוגעים ישירות לתושבים כמו הגדלת הנחלות החקלאיות, חוק המים, פעילות החטיבה להתיישבות, היישוב נורית ושיקום תשתיות ביישובים

שר החקלאות הגיע הביום חמישי בבוקר (9.2) לביקור עבודה במועצה אזורית הגלבוע, במהלכה נפגש עם ראש המועצה, עובד נור, שני סגניו והנהגת המועצה. השר אורי אריאל הגיע לגלבוע עם צמרת משרדו, בפגישה בה נכח גם ד"ר נתי גלבוע, מנהל מחוז העמקים של משרד החקלאות.

שר החקלאות ביטא הבנה למצוקת יישובי הגלבוע ובראשם נושא התשתיות ביישובים. בהמשך נידון עתיד החטיבה להתיישבות שטרם חידשה את פעילותה. להערכת השר בשבועות הקרובים יוסדר תקציב החטיבה ויינתנו הנחיותיו לפעילותה. לבקשת הגלבוע לסייע ליישוב נורית המתפתח, התעודדו מאוד לשמוע ממנו, שאחד מההדגשים שיינתנו לחטיבה יתמקד בהשקעה משמעותיות ביישובים חדשים, וזאת מתוך הבנה שהדבר מגלם השקעה ביישוב נורית.

להצעת ראש המועצה להפוך את המגמה של השנים האחרונות, המשקפת גזירות חוזרות ונשנות על החקלאות בישראל- עדכן השר לגבי "חוק החקלאות" עליו שוקדים במשרדו כל הגורמים המקצועיים, וזאת אכן מתוך רצון לייצב את התנודות החדות בייחס המדינה לחקלאים. על כך הגיב ראש מוא"ז הגלבוע, עובד נור ואמר כי "חוק החקלאות שמוביל השר יעגן אלמנטים בסיסים שיבטיחו את קיום החקלאות בישראל. ניתן לראות שהחוק מחוקק ע"י איש שערכי ההתיישבות צרובים בו. מכאן, שאין לנו אלא לחזק את ידיו".

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים