דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> בתום הבחירות נקבע- וועד עובדי מועצה חדש בגלבוע
 
לא רק פריימריז במפלגת העבודה... במוא"ז הגלבוע ציינו השבוע חגיגת דמוקרטיה, במהלכה התקיימו הבחירות לחברים שירכיבו את הוועד של עובדי המועצה. הבחירות שהתקיימו התאפיינו בהגינות ובהשתתפות שיא. מבין 374 בעלי זכות ההצבעה הצביעו 325 עובדים (ועוד קול אחד פסול), המעידים על השתתפות של כ-87%! כל עובד נדרש למלא חמישה שמות של עובדים אותם הוא רואה כמייצגים אותו ביותר.
 
מיקי (מיכאל) יוסף, מנהל רישוי עסקים במועצה, הוא הזוכה הגדול, לאחר שנבחר במקום הראשון עם 224 קולות, ובפער ניכר משאר המתמודדים. מיקי צפוי גם להתמנות ליו"ר הוועד לאחר בחירות פנימית שיתקיימו בין הזוכים. בתום ספירת הקולות עולה כי בנוסף למיקי יוסף, מרבית הרכב הוועד יורכב מחברים חדשים: שרית דוד-ליברמן, ממחלקת רווחה (185 קולות) , נור זועבי, ממחלקת הגבייה (185 קולות), אמנון מלכה, מהשירות לתושב (181 קולות), וסימה פרץ, סייעת במועצה עם 180 קולות.
מיקי יוסף התייחס בקצרה ואמר: "העובדים בחרו וועד חדש שייצג אותם בנאמנות ובמסירות. הדאגה לעתיד וזכויות העובדים, לצד אתגרי המערכת שלנו- ברורים ומוכרים לנו. אנו מאמינים בדרך של עבודה משותפת ומשתפת, ונדע לעשות זאת בכבוד, בצניעות, באהבה ובמקצועיות. ביחד נדע להוביל תהליכים של שינוי ושיפור מקום העבודה".
 
כל הליך הבחירות נעשה בפיקוח הדוק של ועדת בחירות שהוקמה אד-הוק לפני כחודשיים. תומר דניאל, נבחר לשמש כיו"ר וועדת הבחירות והוא הוביל את הליך הבחירות תוך הקפדה על שקיפות ובהתאם לכל הכללים והנהלים. תומר דניאל בירך בסיום ההליך ואמר: "אני מודה לעובדי המועצה ולחברי לוועדת הבחירות, שהוכיחו בגרות והתנהלות מופתית. וועדת הבחירות הייתה מגוונת וניתן בה ביטוי לכל הקולות. הקפדנו בוועדה לא לקבל החלטות חד-צדדיות אלא להביא כל סוגיה לכדאי החלטה המקובלת על כולם. בכך שירתנו את המטרה של בחירת ועד ייצוגי ונאמן לעובדים".

 
בהנהלת מוא"ז הגלבוע מצטרפים למברכים ושולחים ברכות חמות, ואיחולים לבביים של הצלחה מרובה, לחברי הועד החדשים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים