דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> גם השנה יסובסדו קייטנת הגנים בגלבוע/ הבשורה מגיעה עם סיומם המוצלח מאוד של הקייטנות
 

גם השנה יסובסדו קייטנת הגנים בגלבוע

מינהל החינוך במוא"ז הגלבוע מעדכן כי גם השנה יתאפשר סבסוד עבור התשלום שנעשה בגין קייטנות גני המועצה, שהתקיימו בקיץ הנוכחי. זאת כתוצאה מעמידה בתנאיי "הקול קורא" שהוציא המשרד לפיתוח הנגב והגליל. מינהל החינוך יפרסם בקרוב את ההנחיות כיצד יוכלו לקבל ההורים זיכוי עבור הוצאתם בקייטנות. ע"פ מתווה הסבסוד יהיו זכאים ההורים להחזר של עד 300 שקל עבור כל ילד שהשתתף בקייטנת גני המועצה. משפחות המוכרות למחלקה לשירותים חברתיים יהיו זכאיות לסבסוד נוסף.
 
"אנו קשובים לצרכי ההורים שמתמודדים במהלך חופשת הקיץ באופן טבעי עם עלייה בהוצאות הכספיות ומציאת מסגרות לילדים". מסביר יאיר ילובסקי, ראש מינהל החינוך בגלבוע. "הסבסוד לפיכך הוא חיוני ונדרש, ומסייע לנו לממש את הפעילויות והתכנים הפדגוגים שקבענו עבור קייטנות הגנים".
 
הבשורה על הסבסוד מגיעה השבוע עם סיומם המוצלח מאוד של קייטנות הגנים בגלבוע. הקייטנות החלו בתחילת חודש יולי והם פעלו בשני מסלולים לנוחיות ההורים: קייטנה הכוללת ארוחת בוקר, שנמשכה עד השעה 13.00, וקייטנה הכוללת את ארוחות הבוקר והצהריים, שנמשכה עד השעה 16.00. את קייטנות הגנים הפעילו צוותים מקצועיים של גננות וסייעות שנעזור בכוחות מקומיים של מדריכות צעירות. הפעילות בקייטנות כללה תכנית פדגוגית חינוכית, ערכית ומעשירה שנכתבה על ידי צוותים מטעם תכנית קר"ב, במהלכה התקיימו (בכל גן), כ-7 פעילויות שונות לרבות תכנית תנועה, יוגה, תאטרון, "הגן הרוקד" ותכנית להעלאת מודעות לזהירות בדרכים.
 
בנוסף לפעילות השוטפת בקייטנות, נהנו ילדי הגנים גם מהצגות מגוונות, שהוצגו בגנים, והם באדיבות מחלקת התרבות בגלבוע, בראשותה של גלית בר-גיל, שנרתמה למען עיבוי התוכן והנאת הילדים. ראוי לציין את השותפות שנרקמה בין הצוותים המקצועיים להורי הילדים, אשר היו מעורבים בכל הפעילויות בגן ותרמו ממרצם למען הצלחתם, תוך שיתוף פעולה מרגש.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים