דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> גן אורנים ברם און זכה בפרס החינוך בצפון
 

גן אורנים שברם-און, הוא הזוכה בפרס החינוך במחוז צפון!

משרד החינוך, בישר השבוע למנהל החינוך במוא"ז הגלבוע, על זכייתו של גן אורנים, מהיישוב רם-און, בפרס החינוך המחוזי (מחוז צפון) בשנה הנוכחית. בנוסף לזכייה היוקרתית במחוז, מועמד כעת גן אורנים, לבחינת צוות השיפוט לקראת הכרעה בדבר פרס החינוך הארצי!  

גן אורנים מנוהל ע"י הגננת המוערכת יפעת שקד, והוא כולל 28 ילדים בגילאים 4 עד 6. מילת המפתח בהתנהלות הגן היא "דיאלוג". תחת הנהגתה של יפעת מתנהל הגן בגישה "דיאלוגית" המציבה את הילד כשותף לתכנים. תכנית הלימודים, והפרויקטים בגן אורנים, משלבים למידה משמעותית יחד עם סקרנות וחקר, והם תולדה של הקשבה מלאה ודיאלוג מתמיד עם ילדי הגן ושיתוף תורם של ההורים וקהילת היישוב רם-און. 

קלאודיה אוסטרובסקי, מפקחת גני הילדים במחוז הצפון (משרד החינוך), לא הופתעה מהזכייה: "יפעת שקד מעודדת את סקרנותם של הילדים, פותחת בפניהם מגוון רחב של אפשרויות ומאמינה בעבודה תהליכית, מתמשכת וחווייתית המזמנת קבלה ויצירה. העשייה בגן נוגעת במגוון רחב של תחומי הליבה, כמו- המשחק, החצר, קיימות, מורשת ופרויקטים שונים שילדי הגן מובילים".

מנהל החינוך במוא"ז הגלבוע, בראשותו של יאיר ילובסקי, הגיבו בשביעות רצון מההכרה הממסדית ליכולות הגן והיותו פורץ דרך פדגוגי ואיכותי. במנהל החינוך מציינים כי גן אורנים הוסמך לאחרונה "כגן ירוק", והוא מתמקד בטיפוח קשרי קהילה שמקדמת עשייה משותפת, והוא מתנהל בחיי היום-יום, באורח חיים בריא, מקצועי ופעיל.

עובד נור, ראש המועצה אזורית הגלבוע, ברך את יפעת שקד הגננת וצוותה ואמר: "הגלבוע מתגאה במערכת חינוך מצוינת ואנו שמחים שהשנה גן אורנים, זכה להכרה מחוזית. למרות תכנית התייעלות שנדרשנו לה, הקפדנו להציב השנה את החינוך בראש סדר יומנו. אנו גאים ביפעת וצוותה, וגאים על יישום החזון החינוכי בגלבוע, ובראשו בעשייה החינוכית המטפחת זהות ומעוררת גאווה, וכן מהרגישות והאכפתיות לכל ילד וילד. התנהלות זו היא בסיס איתן להמשך חייו של הילד בשנים הבאות".

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים