דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> גן אורנים שברם-און, הוא הזוכה בפרס החינוך הארצי!
 
שר החינוך, נפתלי בנט העניק הערב ליפעת שקד, גננת גן-אורנים, ולראש מוא"ז הגלבוע, עובד נור, את פרס החינוך הארצי לשנת 2016! זכייה יוקרתית זו מגיעה לאחר שבמסגרת השיפוט המקדים, קטף גן-אורנים את פרס החינוך במחוז הצפון.
 
"אני מאוד מתרגשת, מחפשת את המילים ונפעמת מהמעמד", העידה יפעת שקד (תושבת היישוב חבר). "אני שמחה שזכייה זו חושפת במעט את הגישה "הדיאלוגית", שאנו מקיימות בגן כתפישה חינוכית כוללת. תודה גדולה לצוות השיפוט, למינהל החינוך בגלבוע, וכמובן להורים ולילדי הגן".  
 
האירוע התקיים במכון יד יצחק בן צבי שבירושלים, ובמעמד שמואל אבוהב, מנכ"ל משרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון, מנהלת המחוז ויאיר ילובסקי, ראש מינהל החינוך במוא"ז הגלבוע.
 
גן אורנים כולל 29 ילדים בגילאים 4 עד 6. כאמור, מילת המפתח בהתנהלות הגן היא "דיאלוג". תחת הנהגתה של יפעת מתנהל הגן בגישה "דיאלוגית" המציבה את הילד כשותף לתכנים המשלבים- למידה משמעותית יחד עם סקרנות וחקר. דיאלוג מתמיד ותורם מתקיים גם הורי הילדים וקהילת היישוב רם-און.
 
עובד נור, ראש המועצה: "אנו גאים ביפעת וצוותה, וגאים לא פחות על יישום החזון החינוכי בגלבוע, המוביל לאיכות פדגוגית פורצת דרך. אותה רגישות והאכפתיות המיוחדת של הצוותים כלפי כל ילד וילד, היא הבסיס האיתן בחינוך ילדי הגלבוע".

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים