דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> גן אורנים שברם-און, הוא הזוכה בפרס החינוך הארצי!
 

שמואל אבוהב, מנכ"ל משרד החינוך, התקשר בתחילת החודש ליפעת שקד, גננת גן-אורנים, ולראש מוא"ז הגלבוע, עובד נור- ובישר להם על זכייתו של הגן בפרס החינוך הארצי לשנת 2016. זכייה יוקרתית זו מגיעה לאחר שבחודש נובמבר האחרון, במסגרת השיפוט המקדים, קטף גן-אורנים את פרס החינוך במחוז הצפון.  

"אני מאוד מתרגשת, מחפשת את המילים ונפעמת מהמעמד", העידה יפעת שקדי (תושבת היישוב חבר). "אני שמחה שזכייה זו חושפת במעט את הגישה "הדיאלוגית", שאנו מקיימות בגן כתפישה חינוכית כוללת. תודה גדולה לצוות השיפוט, למינהל החינוך בגלבוע, וכמובן להורים ולילדי הגן".   

גן אורנים שבמושב רם-און, כולל 29 ילדים בגילאים 4 עד 6. כאמור, מילת המפתח בהתנהלות הגן היא "דיאלוג". תחת הנהגתה של יפעת מתנהל הגן בגישה "דיאלוגית" המציבה את הילד כשותף לתכנים. לגישה החינוכית המיוחדת הזו נחשפה לראשונה יפעת במסגרת השתלמויות לגננות שקיימה קלאודיה אוסטרובסקי, מפקחת גני הילדים במחוז הצפון (משרד החינוך). תכנית הלימודים, והפרויקטים בגן אורנים, משלבים למידה משמעותית יחד עם סקרנות וחקר, והם תולדה של הקשבה מלאה ודיאלוג מתמיד עם ילדי הגן ושיתוף תורם של ההורים וקהילת היישוב רם-און.

עובד נור, ראש המועצה, ברך את יפעת שקד, וכן הודה לכל הגורמים במשרד החינוך, ובראשם למנכ"ל המשרד ולד"ר אורנה שמחון, מנהלת מחוז הצפון. ראש המועצה ציין כי "למרות תכנית התייעלות שנדרשנו לה לאחרונה, הקפדנו להציב את החינוך בראש סדרי העדיפויות. אנו גאים ביפעת וצוותה, וגאים לא פחות על יישום החזון החינוכי בגלבוע, המוביל לאיכות פדגוגית פורצת דרך. אותה רגישות והאכפתיות המיוחדת של הצוותים כלפי כל ילד וילד, היא הבסיס האיתן בחינוך ילדי הגלבוע".

מנהל החינוך במוא"ז הגלבוע, בראשותו של יאיר ילובסקי, הגיבו בשביעות רצון גדולה, ורואים בהכרה הזו כתוצר נוסף מחזון החינוך בגלבוע שגובש לפני כשנה. במנהל החינוך מציינים כי גן אורנים הוסמך לאחרונה "כגן ירוק", והוא מתמקד בטיפוח קשרי קהילה שמקדמת עשייה משותפת.

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים