דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> גרעין "לשם" בגלבוע לא מפסיק לרגש והפעם בעבודת קודש חינוכית בניר-העמק
 

מסכה, לא רק במובן המשמח

גרעין לשם, העושה פרק משימה ברחבי מוא"ז הגלבוע לא מפסיק לרגש בעבודת הקודש החינוכית שהוא מקיים, והפעם בשיעורים מסוג אחר. החברה הנחלוואים ביקשו לנצל פורים המתקרב בשביל לעסוק בנושא, שלעיתים הוא כואב עבור בני הנוער- מסכות.
 
זה לא סוד שבני הנוער פעילים כיום ברשתות החברתיות, ובאופן בולט. לצד כל התועלות והקדמה, מתפתחות באותם רשתות גם מגמה מדאיגה של בני הנוער העוטים על עצמם מסכות... לא מדובר רק על מסכה במובן הישיר של המילה (כמו שנעשה למשל באפליקציית סנאפצ'ט- Snapchat), אלא גם במשמעויות הרחבות יותר, בהם הנער או הנערה מציגים עצמם, לא כפי שהם באמת. לא חסרות דוגמאות, כמו אותו פרופיל שהוא בעל מאות חברים, אך בחיי היום-יום אותו נער הוא ללא חברים ואף סובל מקשיים חברתיים בולטים, וכדומה.

 

 

על מנת לדון בנושא ולהקנות כלים להתמודדות, יצרו השבוע חברי גרעין "לשם", את חדר המסכות בביה"ס ניר-העמק, המשתייך למנהל החינוך במוא"ז הגלבוע. בטרם הוקם החדר המיוחד, קיימו החיילים מפגשי הכנה עם יועצי חינוך ועובדים סוציאליים. החדר עצמו כלל תחנות הסברה והפעלה וכן התקיימו שיחות קבוצתיות ופרטניות עם התלמידים. לקחו חלק בפעילות החשובה כל תלמידי כיתות ט'- י"ב, ובסה"כ עברו בחדר המסכות תלמידים מ-15 כיתות.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים