דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> דקלה בן משה מצטיינת מחוז משרד החינוך
 
                        

 

מצטיינת: דקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה האזורית הגלבוע, נבחרה למצטיינת מחוז משרד החינוך

"היחידה נותנת מענה לנוער מכל האזור ודקלה פיתחה ובנתה אותה כבית לבני הנוער", נכתב בהמלצות
 

דקלה בן משה,  מנהלת את היחידה לקידום נוער במועצה אזורית הגלבוע מזה 7 שנים ותחת ניהולה היחידה התרחבה ולומדים בה 50 תלמידים בקיבוץ גבע ועוד כ -  18 תלמידים בשלוחה באורט אחווה נאעורה.

השנה הומלצה דקלה על ידי ראש המועצה, עובד נור ומנהלת המרכזים הקהילתיים, סיוון גולדמן למצטיינת מחוזית.
בהמלצתו כתב ראש המועצה: "לאורך השנים, דקלה פיתחה  את היחידה ובנתה אותה כבית לבני הנוער, תוך הקפדה על רף גבוה של מענים, הן בתחום הלימודי והן בתחום החינוכי ובעיקר תוך התעקשות ומאבק להצלחתו של כל אחד ואחת ושילובם בתכנית המממשת את הפוטנציאל הטמון בהם. לצד מענים לבני הנוער, דקלה מקפידה על קשר רציף והדוק עם ההורים, עובדה המאפשרת למשפחות חוויה חיובית של הקשבה והכלה, סיוע והכוונה"

ב 8.3 נשלח מכתב תשובה מד"ר אורנה שמחון, מנהלת המחוז ובו נכתב: "דקלה יקרה, ברכותיי לרגל זכייתך בפרס מנהלת יחידת קידום נוער מצטיינת לשנת הלימודים תשע"ו.
חינוך הוא מעשה חברתי נאצל, המבטא רוחה של אומה ויופייה של חברה אנושית ופרס זה הוא הוקרה לעשייה חינוכית המקדמת שוויון הזדמנויות וערכים של הוגנות, צדק ושוויון. בתבונתך החינוכית התמסרת לרומם ולהגביה נפשם של בני נוער והשבת אותם למרכז השעייה תוך מתן ביטוי אישי, הרואה בכל אחד מהם עולם ומלואו.
אני גאה לעמוד בראשה של מערכת חינוך, בה עוסקים אנשי חינוך כמוך. יישר כח והמשך הישגים נאים".


דקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה

גולדמן מסרה: "לצד המעטפת האישית הכל כך חשובה שכל ילד מקבל כאשר הוא יודע כי הצוות מחוייב לו ונמצא במקום בשבילו, דקלה בנתה את היחידה לקידום נוער כקבוצת השתייכות משמעותית עבור כל הנערים בקבוצת השווים.
הנוער שותף בתהליכים ובהחלטות ויודע כי דקלה שם עבורם בכל שעות היום והלילה. דקלה לא שוקטת לרגע, מכיוון שהיחידה לקידום נוער נותנת מענה אזורי, דקלה השכילה לפתח קשרים ושיתופי פעולה עם הרשויות באזור, על מנת ליצור רצף חינוכי". 

 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים