דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> "האירוסים" מבית אלפא
 
 
 
חבורת הזמר הוותיקה חוגגת עם הקיבוץ יום הולדת 92
 
חג המשק שנערך לאחרונה, ציין 92 שנה לקיבוץ הוותיק. האירוסים – זמרי בית אלפא, הופיעו בערב זה כמיטב המסורת. יש לציין, כי למעלה מ-30 שנה שהם מופיעים על הבמות, עם רפרטואר עשיר של שירי ארץ ארץ ישראל הטובים והיפים וגם עם שירים מקוריים של הקבוצה.
על הניהול המוסיקלי, כבר 20 שנה, אמון בדרך כלל המוסיקאי והמעבד, עוזי אסנר. אך הפעם, מי שליווה את "האירוסים" בערב המדובר, הוא לא אחר מאשר בנו המוכשר, עודד, שישב ליד הפסנתר. החבורה המוסיקלית לא נחה על זרי הדפנה וכבר למחרת מיהרה לכבוד יעד נוסף כשהתארחו ב"שבתרבות" עם אבי בטלהיים בתיאטרון רמת גן.   
"האירוסים היא חבורת זמר איכותית, ששמה הולך לפניה" אמרה גלית בר גיל, מנהלת מחלקת התרבות במועצה האזורית גלבוע. "הם עובדים איתנו בשיתוף פעולה פורה למען העשרת המגוון התרבותי באזור" הוסיפה. ממחלקת התרבות נמסר לנו כי בימים אלה, מגייסת הקבוצה, קולות וכישרונות חדשים. "מי שרואה עצמו חלק ממקהלה עליזה ומוכשרת יכול לפנות לחגית לירון, מנהלת הקבוצה. הפרטים אצלנו".
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים