דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> האלופות ממוקייבלה
 

קבוצת הכדורסל של בנות הכפר ממקוייבלה זוכה באליפות ליגת הקט-סל!

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות רושם אליפות ראשונה השנה, ועוד איזה אליפות- לראשונה מסיימת הקבוצה החדשה ממוקייבלה במקום הראשון בליגת הקט-סל

 
גאווה גדולה במועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות לאחר הכתרת אלופה ראשונה העונה למועדון, מבין הקבוצות המשחקות בליגות התחרותיות. המועדון המאגד בתוכו את כלל פעילות הכדורסל לילדים ונוער בגלבוע, השכיל לייסד ולהוביל פרויקט כדורסל מרגש בכפר מוקייבלה, כשיקוף לחזון החינוך בגלבוע, ובכך לקדש את החינוך לערכי שוויון וכבוד בין בני האדם, ולתרום משמעותית בטיפוח גאווה ותחושת שייכות לקהילת הגלבוע. השבוע, כשלוש שנים לאחר תחילת הפרויקט, נרשם הישג ראשון ופנטסטי לקבוצה ממוקייבלה.
 
מדובר בשיא היסטורי בתולדות קבוצת הקט-סל ממוקייבלה (כיתות ה'-ו'), אשר מסיימות במקום הראשון וזוכות באליפות מחוז הגלבוע, ללא הפסד, כאשר אנו 2 מחזורים לפני סיום הליגה. מי שמוביל את הפרויקט בכפר מקוביילה הוא המאמן באשיר קאסם (בן הכפר), שנשמע השבוע שמח במיוחד כאשר אמר: "זוהי קבוצה מרגשת ומסורה לכדורסל, אשר שמרה על הובלת טבלת ליגה למעשה מהרגע הראשון. בליגה בת 7 קבוצות, הפגנו רמה גבוהה והצלחנו לסגור עניין עוד בטרם הסתיימה הליגה הסדירה". קאסם בדבריו מציין את הרגע, לפני כשלוש שנים, עת התקבלה החלטה להקים קבוצות הכדורסל. לדבריו: "האליפות הזו מתוקה במיוחד כי היא מהווה פסגה לפרויקט ערכי-חינוכי שנולד במועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות, באמצעותו ביקשנו להנחיל את ערכי הספורט וערכי הגלבוע, עבור ילדי מוקייבלה. יחד עם קבוצת קט-סל כולל הפרויקט במוקייבלה גם קבוצה של נערות ב', ושל ילדות בכיתות ז'-ח'".
 
במוא"ז הגלבוע לא נותרו אדישים לנוכח ההישג המדהים וציינו בגאווה כי "להצלחה של המועדון בגילאי הקט-סל, יש לצרף את ההצלחה של שאר הקבוצות, וקבוצת חוגים שנותנות את הלב על המגרש. כאשר אנו רואים את השקעה והמסירות ברור לנו שהדור הנוכחי במוקייבלה הוא החלק המוביל והראשוני של הצלחת המועדון וביסוסו כמועדון מוביל בארץ, ובוודאי כמועדון מוביל במגזר הערבי!"
 
לירן וינקור, מנכ"ל מועדון גלבוע/מעיינות בירך באופן טבעי וגם עמד על הקשר הערכי המיוחד שנוצר: "הגאווה עלתה על גדותיה! ספורט בגלבוע זה קודם כל ערכים והמסורת שהתחילה לפני 3 שנים, מספקת לנו רגעי סיפוק גדולים. אנו לא עוצרים וממשיכים להתמודד עם הרבה אתגרים שעוד נכונו לנו בהמשך. אבל, זה הרגע לשמוח ולתת את כל הכבוד האפשרי לבאשיר ולבנות מוקייבלה."

 
שחקניות קט סל מוקייבלה

יהונתן אורן, מנהל מחלקת הבנות במועדון סיפר אף הוא על פרויקט המוצלח במוקייבלה: "מהרגע הראשון זיהינו את הפוטנציאל הגדול במוקייבלה. כל מה שהיה צריך זה איש מקצוע וחינוך כמו באשיר שיהפוך את החלום למציאות, בולדוזר המשלב חזון וביצוע כמו לירן וינקור, שביחד עם סיון גולדמן (מנהלת המרכזים הקהילתיים), מקנים את כל התנאים להצלחה."
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים