דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הבית של הספורט בישראל!
 

הבית של הספורט בישראל!
ביד שבורה העניקה השרה מירי רגב למוא"ז הגלבוע את פרס המקום הראשון על ההשקעה בספורט בין הרשויות המקומיות בישראל

מחלקת הספורט של המועצה האזורית הגלבוע זוכה במקום הראשון, בפרס שרת התרבות! השרה מירי רגב, העניקה לעובד נור, ראש המועצה, למנהל מחלקת הספורט, שלומי אייל, ולמנהלת ארגון ואסטרטגיה במועצה, ענת מור, את פרס הרשויות המקומיות בגין ההשקעה של המועצה בתחום הספורט, בטקס מכובד בנמל יפו. זו השנה הראשונה בה זוכה מוא"ז הגלבוע בתואר המכובד והיוקרתי שיעניק לה פרס כספי בסך 75 אלף שקלים שינותבו עבור החינוך הבלתי פורמלי ופעילויות ספורט המתקיימות תחת המרכזיים הקהילתיים בגלבוע.
 
עובד נור, ראש המועצה, ביקש להודות לשרת התרבות כשאמר כי "המנוף האפקטיבי ביותר לבינוי וחיזוק קהילה, ולהסרת מחיצות, מצוי בתרבות ובספורט. הענקת הפרס לגלבוע היא תוצר של פעילות ענפה בעשרות מרכזי ספורט ייחודיים אשר בהם מועסקים עובדים מקצועיים ומסורים שעושים עבודה אדירה. נמשיך לקדם את מפעלי הספורט, התרבות ופעילות החינוך הבלתי-פורמלי, כשירות חשוב, ובעל ערך ומשמעות לחיי תושבינו".
 

לפני מספר שנים יזם משרד התרבות את חלוקת הפרס לרשויות מקומיות על מנת לעודד קידום וטיפוח פעילות מגוונת וענפה בתחומי התרבות והספורט, לרווחת התושבים. מוא"ז הגלבוע זוכה במקום הראשון בתחום הספורט, בקטגוריית המועצות האזוריות וזאת לאחר שנבחנה על היקף הפעילות ביחס לגודל האוכלוסייה וכן את מידת הפיתוח וההשקעה (תקציבית ואנושית), בקידום הספורט של הרשות בתחומה.

 

שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט אמר כי "הגלבוע הינה מועצה בעלת היסטוריה מפוארת של חיי ספורט, תרבות ורוח. זוהי מגמה המתחזקת בשנים האחרונות, ובכל שנה מתקיימים במועצה אירועי ספורט ופסטיבלים, שמושכים אליהם עשרות אלפי משתתפים. נמשיך את העשייה ונקבע את מעמדה של הגלבוע כמובילה בתחום לשנים ארוכות קדימה".
 
הנהלת המועצה ביקשה לברך בחום
את כל העוסקים במלאכה במרכזים הקהילתיים גלבוע! תבורכו! 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים