דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> הגיל שנעלם
 
 
 

הגיל הוא רק מספר. כ-100 איש מקהל היעד של האוכלוסייה המבוגרת, נענו לאתגר ובאו למפגש חברתי בניסיון לפצח את משמעות הגיל ולהיות חלק מאירוע חברתי שובר שגרה. את הבאים קיבל הצוות המקסים והאנרגטי של הפאב בקיבוץ יזרעאל בבירות, טוגנים , בר סלטים ובשרים על האש.

רבים ציינו בתום הערב כי זר, לו היה נקלע למקום, היה משוכנע שזוהי קבוצה חברתית הומוגנית, צעירה ותוססת. על בטן מלאה ורווית בירה ניתן היה להתחיל בתכנית. הערב, בהובלת העובדת הסוציאלית, עינת פורת-עמוס התכתב עם הבאים על האבחנה בין "הגמלאות הצעירה" לבין "הזקנה הוותיקה" המשתתפים לא מילאו פיהם מים ותרמו מתובנותיהם ומניסיונם על מאפייני הגיל.

המנחה יצקה לשיח המעורר את הידע המקצועי ומרים ורד, מנהלת "דורות בגלבוע" סיכמה והעבירה את המסר כי "דורות בגלבוע" מצטרפת בהמשך לתכנית "ארץ אהבתי" הפועלת זה 10 שנים להטמעה ולתמיכה בפעילות פנאי ורווחה עבור גילאים אלו, ברמה האזורית וברמה היישובית – ככל שתתבקש.

האירוע החברתי הסתיים בשירה קולנית ומחממת לב, בהובלת חבורה נפלאה של נגנים מקומיים מרם און, בית השיטה ועין חרוד איחוד. המשתתפים סכמו פה אחד את האירוע במילים חמות וביקשו עוד פעילויות חברתיות כאלו בעתיד. 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים