דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הגלבוע מצטרף לעמותת התיירות בעמקים
 

הושקה הצטרפות מוא"ז הגלבוע לעמותת התיירות בעמקים. בפגישה שהתקיימה במוא"ז הגלבוע, הגיעו כ-30 מתיירני הגלבוע, להיכרות ראשונה עם העומדים בראש עמותת תיירות העמקים, לכלים וליכולות שיש באמתחתם לקידום התיירות בגלבוע.
 
מהלך הצטרפותם של התיירנים מהגלבוע לעמותת התיירות בעמקים, מגיעה בעקבות פעילות מוא"ז הגלבוע, והעומד בראשה, אשר מבקש להעמיד את נושא התיירות כנושא מוביל בצמיחה הכלכלית. ההצטרפות נעשתה על רקע הרקורד המרשים והמוצלח של עמותת התיירות בעמקים, בחיזוק ההיבט התיירותי באזור העמקים. כמו כן, המהלך הוא תולדה, מסגירתה של עמותת התיירות "הצפון הקרוב", בה היו שותפים תיירני הגלבוע. כזכור, לפי החלטת מליאת רשות ניקוז ונחלים ירדן דרומי, החל מחודש ינואר, הסתיימה פעילות את עמותת תיירות "הצפון הקרוב" במתכונת הקודמת.
 
ראש מוא"ז הגלבוע, עובד נור: "למועצה יש אינטרס ומדיניות ברורה לחזק את הצמיחה הכלכלית והתיירות בגלבוע. מהלך ההצטרפות לעמותת תיירות העמקים משרת את חיזוק התיירות, וקידום התיירנים בגלבוע. יש במהלך איגום משאבים ויכולות, שביחד יסיעו במיצוב הגלבוע במקום הראוי לו במפת התיירות הארצית, וכעוגן תיירותי, חינוכי ומורשתי בגלבוע".
 
בפגישה השבוע הציגה מנהלת עמותת התיירות בעמקים, הגב' אורית מסר-הראל את מומחיות העמותה, תוך דגש מיוחד על תחום השיווק, אותו מבצעת העמותה באופן אפקטיבי, ובסיוע משרד התיירות. בנוסף תסייע העמותה, בייעוץ, ליווי והכוונה לפי צרכים מתפתחים של כל אתר או אטרקציה תיירותית. מעבר לטיפול הפרטני בכל תיירן, הוצגה בפגישה דרכי הסיוע של העמותה בקידום וגיבוש תכנית התיירות הייחודית לגלבוע.
 
אורית מסר-הראל ביקשה לברך על המהלך: "חיזוק התיירות במרחב זו ההצלחה של כולנו! הגלבוע נמצא בראשית פיתוח התיירות והפוטנציאל בו הוא עצום, ומכאן שאני רואה במהלך יתרונות חיוביים והדדים. תיירות לא יכולה להיות מוגבלת בגבולות מוניציפליים והיא חייבת להיות מרחבית ותוך שיתוף פעולה בין אזורי, כך נעניק לתייר את החוויה השלמה של כל האזור". בנוסף לכך, עדכנה מסר-הראל, כי בחודש הבא (פברואר), ביריד התיירות השנתי בגני התערוכה, יהיה דוכן בולט לעמותת התיירות עמקים, ובו כבר הוקצה מקום ויינתן ביטוי לאטרקציות תיירות המתקיימות בגלבוע.  

 

עמותת התיירות בעמקים מאגדת בתוכה למעלה מ 120 אתרי תיירות (עוד לפני הצטרפות הגלבוע), אשר מהווים חלק בלתי נפרד מהמורשת שנבנתה כאן לאורך כל התקופות: הגנים הלאומיים, תיירות חקלאית ומרכזי מבקרים, וזאת לצד אפשרויות רבות לאתגר בשטח ומורי דרך מובחרים, וכמובן, תרבות החיים הטובים: צימרים, מסעדות, גלריות, יקבים ועוד. העמותה כוללת 4 מועצות אזורית- מגידו, יזרעאל, זבולון והגלבוע, וכן את העיר יוקנעם.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים