דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הגלבוע נרתם להתרמה למען יח' סיטי במרכז הרפואי "העמק"
 

הגלבוע בעמקתרום

כ- 2.8 מיליון ש"ח נתרמו מתושבי העמקים, הגלבוע, והגליל שהתגייסו למען הקמת יחידת סי.טי במיון שבמרכז הרפואי "העמק". הסכום המכובד נאסף במהלך יום שידורים מיוחד שקיים רדיו קול רגע. את שידור ההתרמה המרגש הוביל חיים הכט ואנשי צוות רדיו קול רגע והשתתפו בו ראשי הערים והרשויות של הצפון, רופאים ואנשי צוות ממרכז רפואי העמק וציבור גדול של תושבי הצפון, כמו גם ידידים ותורמים מהמרכז ומחו"ל שהתגייסו לטובת המטרה.
 
עובד נור, ראש מוא"ז הגלבוע, דיבר על חשיבות האירוע ותרומתו לחיזוק האזור: "רשות מקומית מחויבת לפועל ליצירת מענה לצרכים. ביה"ח מקומי עם צוות איכותי וציוד מתקדם- הוא מרכיב בולט בחיזוק החוסן הקהילתי. בגלבוע ישנה מידה מיוחדת של אחראיות חברתית. ראינו זאת לאחרונה בהתארגנות המשותפת, של כל יישובי במועצה, כנגד הגעת מפעל פרוטרום ובמאבק החקלאים."
 
בין ראשי הרשויות שהשתתפו בשידור: יצחק מירון מעפולה, אייל בצר מעמק יזרעאל, רונן פלוט מנצרת עלית, יוסי דולה מכפר תבור ויוסי בקסיס ממגדל העמק, וכאמור- עובד נור מהגלבוע. הציבור בעמקים ובגליל נחשף לאחרונה לקמפיין שהובילה עמותת ידידי בית החולים בראשותם של גיורא ענבר, ויקטור בן נעים ומוחמד משארקה (יו"ר המגזר הערבי) שסיסמתו: "גם אני עשיתי למען הסי.טי", ובו תושבי האזור שנרתמו למען העלאת מודעות לחשיבות בניית יחידת הסי.טי במיון כדי לקדם את האבחון למטופלים הזקוקים לבדיקת סי.טי דחופה הפונים אל המיון, וכך לזרז את הטיפול הרפואי.

 

לדברי מנהלת מרכז רפואי העמק פרופ' בלונדהיים: "שידור ההתרמה היה חגיגה של נתינה, תושבי הצפון מבינים שאנחנו חייבים לעזור לעצמנו ולכן ההתגייסות של הציבור הרחב, של אנשי העסקים וגם של העובדים בבית החולים שתרמו תרומות אישיות ריגש אותנו והרחיב את הלב. בזכות ההירתמות המרשימה של הציבור, והודות למחויבות הסיוע של קופ"ח הכללית, נזכה לחנוך את היחידה".

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים