דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הושק קו אוטובוס חדש המחבר בין גדעונה, כפר יחזקאל וגבע- עם רכבת העמק בעפולה
 

הושק קו אוטובוס חדש המחבר בין גדעונה, כפר יחזקאל וגבע- עם רכבת העמק בעפולה.

בשורה תחבורתית חשובה לתושבי הגלבוע: בהמשך לפעילות האינטנסיבית שעושה המועצה למען קידום ושיפור אמצעי התחבורה הציבורית, החל השבוע לפעול קו 57 של חברת סופר-בוס, שיחבר בין העיר עפולה למושב גדעונה.

קו 57 החדש ישרת היטב את היישובים גדעונה, גבע וכפר-יחזקאל, לטובת הגעה לתחנה המרכזית עפולה, ומרכז העיר. גולת הכותרת, היא התחנה הראשונה של הקו (או האחרונה) בתוך תחנת הרכבת החדשה בעפולה. מסלול הקו כולל 6 תחנות בתוך העיר עפולה, 3 תחנות בצמתים המרכזים בכביש 71, ותחנות בתוך שלושת היישובים. תדירות הקו, מתוכננת כך שכל כשעתיים יצא אוטובוס מכיוון עפולה לגדעונה, ובמקביל ייצא אוטובוס בכיוון הנגדי. סה"כ מתוכננת לאורך היום לצאת תשע נסיעות יומיות (בכל כיוון), וזאת במשך חמשת ימי השבוע. ביום שישי יצאו 4 נסיעות (בכל כיוון), ובמוצ"ש יצאו עוד שתי נסיעות.

"תחבורה ציבורית מתקדמת היא מנוע צמיחה אדיר", אומר עובד נור, ראש המועצה אזורית הגלבוע. "יש לברך את כל גורמי התחבורה על ההשקעה בקידום התחבורה. מבחינתו נברך על המוגמר כשתקום תחנת רכבת בגלבוע. עד אז, חנוכת קו 57 של חברת סופר-בוס, הינה חוליה חשובה ביותר בבניית מערך תחבורה ציבורית מתקדם בגלבוע. ככול שנשכיל לשלב ולדרבן בין כל הגורמים, יזכו תושבי הגלבוע ליהנות מזמני נסיעה מקוצרים, פחות פקקים, אוויר נקי יותר ומהתחדשות תחבורתית מרגשת".

לוח הזמנים של קו 57 מותאם ללוחות הזמנים של הגעת הרכבת מחיפה (לעפולה), ויציאת הרכבת בכיוון לחיפה. בכך מתאפשר למשתמשים בתחבורה ציבורית לכלכל בצורה מושכלת ויעילה את מסעם. הסנכרון בין לוחות הזמנים נועד גם לצורך ניצול מטבי של כרטיס "רב-קו", אותו כרטיס חכם הניתן לטעון בחוזה נסיעה לשימוש בכל אמצעי התחבורה הציבורית בישראל. עם תחילת פעילות "רכבת העמק", הפך כרטיס זה לרלוונטי ביותר לתושבי הגלבוע המשלבים בין הנסיעות בתחבורה הציבורית


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים