דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> החינוך החברתי ביזרעאל
 

החינוך החברתי ביזרעאל סיים חודש של הטמעת תכנית מנהיגות בקרב הילדים, במפגש שיא עם ראש מועצת הגלבוע, עובד נור, ששוחח איתם על מנהיגות חברתית  

21.2.16
נושא חדשי הינו חלק מתכנית העבודה השנתית במערכת החינוך הבלתי פורמאלי בקיבוץ יזרעאל ובחודש החולף עסקו תלמידי א-ו בנושא המנהיגות. בסיום התקיים מפגש עם ראש המועצה, עובד נור, שאמר כי הוא מודה על ההזדמנות להיות שותף לתהליכי מנהיגות חינוכיים ומברך על היוזמה החשובה של מערכת החינוך הבלתי פורמלית בקיבוץ .

רוית לביא, מנהלת החינוך החברתי בקיבוץ יזרעאל: "את הנושא החודשי בוחר צוות המדריכים, אשר בונה תכנית העשרה לילדים, הבאה לידי ביטוי יומיים בשבוע בשעות הצהריים. בסיום כל חודש מקיימים "פעילות שיא" אשר מסכמת את הנושא"
בחודש "מנהיגות " התקיימה תכנית "חבורות שישי", במסגרתה שכבת ו' הובילה את ילדי א-ה,  בהדרכה כמד"צים צעירים בימי שישי.  הפעילות עסקה במונחים כגון "מיהו מנהיג", תוך שיחה והפעלה קבוצתית, בה כל קבוצה בחרה את המנהיג שלה ופעלה במשימות שונות תחת סמכותו.

לביא: "הפעילות בחנה מאפיינים של מנהיגות- שלילית, חיובית, ריכוזית, חברתית, סמכותית, מתפשרת, מאפשרת ועוד. לסיום החודש, לפעילות השיא, התקיים מפגש  עם ראש, המועצה עובד נור, על מנהיגותו במועצה. הילדים התכוננו למפגש והגיעו עם שאלות. המפגש היה מרתק. אנו מאמינים במקומו של החינוך החברתי להעניק לילדים ידע וחוויה, אשר מוטמעים בכישורי חיים, ודרכם ילמדו הילדים להתמודד נכון יותר עם המציאות העכשווית והעתידית בקבוץ ומחוצה לו".

קרדיט צילום: שי הדר

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים