דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> החלה בניית הכיכרות בכניסה ליישובים סנדלה, גן נר, ומגן שאול
 

החלו העבודות!
בתום פעילות מרוכזת ואינטנסיבית של מוא"ז הגלבוע, החלה בניית הכיכרות בכניסה ליישובים סנדלה, גן נר, ומגן שאול, במטרה לפתור בעיה תחבורתית שהטרידה את תושבי הגלבוע.

בנוסף, החלו עבודות להסדרת כביש 6724 המשרת את תושבי גוש חבר

בתום פעילויות מקיפה ונמרצת של הנהגת מוא"ז הגלבוע, החלו הבוקר (22.5) עבודות גידור ותפיסת קרקע לצורך הסדרת כיכרות תנועה בכניסה ליישובים שלאורך ציר כביש 60. מדובר בפתרון בטיחותי מהותי עבור תושבי הגלבוע שסבלו ממפגעיו של הכביש, והוא מגיע בעקבות קשר עבודה רציף והדוק מצד המועצה, אל מול כל הגורמים, ובראשם משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל, למציאת פתרונות לבעיות תשתיות תחבורתיות בגלבוע.
 
מאז פתיחת מעבר ג'אלמה (הסכמי אוסלו), כביש 60 משמש כעורק תחבורה עיקרי המחבר בין צפון הארץ לעיר ג'נין. כתוצאה מכך נעים על הכביש אלפי רכבים, כולל משאיות, ויוצרים עומס חריג, זאת בעוד תשתיות הכביש ישנות ואינה הולמות. מצב זה יוצר סכנה לתושבי היישובים לאורכו של הכביש, אם בנסיעה על הכביש ואם בניסיונות לצאת מהיישובים לעבר עפולה. ע"פ המתוכנן במהלך החצי השנה הקרובה יושלמו בנייתן של כיכרות רחבות בכניסה ליישובים- סנדלה, גן-נר, ומגן שאול.
 
עובד נור: "זה כמעט שנתיים שאנו פועלים לקדם תכנון, ועכשיו ביצוע, ביחד עם חברת נתיבי ישראל, וזאת על מנת להסדיר כיכרות בכניסות ליישובים. המצב בכביש 60 לא תקין ואני שמח להיווכח שהצלחנו לשכנע בכך את כל הגורמים, כולל שר התחבורה ובכירים בחברת נתיבי ישראל. צריך לשבח על האוזן הקשובה למצוקת התושבים, והנכונות לפעול שמצאנו בקרב גורמי התחבורה במדינה. בהמשך ובשיתוף פעולה של כל המשרדים, נפעל למען הרחבת הכביש למען תנועה בטוחה לכולם".
 
"זהו יום שמח במיוחד". מספר עבדל אלסלם עומרי, נציג הכפר סנדלה במליאת המועצה. "היישובים שלאורך כביש 60 סובלים ממנו קרוב ל-20 שנה והגיע הזמן שהדבר יטופל. אני מודה אישית לכל המעורבים במועצה שעבדו קשה מאוד שנגיע ליום הזה, ובראשם לראש המועצה שראה בפרויקט זה, מהיום הראשון, כפרויקט מציל חיים ופעל בנידון".

 בנוסף, החלו השבוע עבודות למען הסדרת הכביש המקשר בין צומת חבר למרכז חבר. מדובר בכביש 6724 המשרת גם את תושבי שלושת היישובים הצמודים לחבר- ברק, אדירים ודבורה. העבודות צפויות להמשך כשבועיים, במהלכם יעבור הכביש תיקון מפגעים בטיחותיים, קרצוף וריבוד מלא של תוואי הכביש. הסדרת הכביש מגיעה אף היא בהמשך למגעים האינטנסיביים שמקיימים בגלבוע אל מול בכירי חברת נת"י, שכוללים סיורים בשטח למען התייחסותם הדחופה. בהמשך לאותם מגעים הוקדמו משמעותית והוכנסו העבודות בכביש 6724 לתכנית העבודה לשנת 2017

עוד תמונות מתחילת העבודות בכביש 60 ובכביש 6724 המשרת את גוש חבר:

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים