דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הסתיים שיפוץ המרפאות בגוש חבר ויעל
 

"שירותי הבריאות אינם מותרות"

הסתיים שיפוץ 2 מרפאות אזוריות, בגוש יעל וחבר, בעלות של מיליון שקל

כחצי שנה לאחר תחילת עבודות השיפוץ, ובהתאם ללחות הזמנים, נחנכו השבוע (ב- 27.6), שתי המרפאות החדשות, המשרתות את יישובי גוש יעל וגוש חבר. השיפוץ הנרחב של המרפאות נעשה במסגרת פרויקט משותף של המועצה אזורית הגלבוע וקופת חולים כללית, ובמסגרתו גם יעשה שיפוץ מקיף במרפאה המשרתת את יישובי גוש אומן.
עובד נור: "עם כניסתי לתפקיד פעלתי על מנת להסדיר את נושא המרפאות האזוריות במועצה. שירותי הבריאות אינם מותרות או פריבילגיה, ואעמוד על כך שיינתנו ברמה מספקת עבור כל תושבי המועצה. אני מודה להנהלת מחוז צפון של הכללית, על הבנת הצרכים והנכונות להירתם למשימה. המרפאות החדשות ישרתו את התושבים באופן נאות, ויכללו ציוד רפואי מתקדם ונחוץ".

סיום עבודות השיפוץ הם בגדר בשורה של ממש לתושבי היישובים, שייהנו כעת משירותי רפואה איכותיים יותר ובאכסניה מזמינה. בחצי שנה האחרונה הופנו לקוחות המרפאות המשופצות לקבלת שירותים במרפאות סמוכות הפועלות בחבל התענך. סך עלות שיפוץ 3 המרפאות בגלבוע, מוערכת בכ-1.5 מיליון שקל, והיא כוללת שיפוץ חזותי, אבזור, ריהוט ומכשור רפואי חדשני. אם סיום הפרויקט יעמדו מרפאות חדישות לטובת 15 ישובים, קרוב למחצית מיישובי הגלבוע.
דודי בונפיל, סגן ראש המועצה וראש מינהל שרות לתושב: "על מנת להקל על אי הנוחות שנגרמה בעת הביצוע, נערכנו לשיפוץ מדורג, הכולל הסדרי פעילות זמניים של שאר המרפאות, ובכך הצלחנו לתת מהנה סביר של שירותי רפואה לכל התושבים גם בתקופת העבודות. נמשיך לפעול לקידום השירות לתושב בכל תחומי החיים"
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים