דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הסתיים שיפוץ נרחב של המרפאה בקיבוץ בית השיטה
 

"שירותי בריאות אינם מותרות!" הסתיים שיפוץ נרחב של המרפאה בקיבוץ בית השיטה

כחצי שנה לאחר תחילת עבודות השיפוץ, ובהתאם ללחות הזמנים, נחנכה השבוע המרפאה החדשה בקיבוץ בית השיטה. השיפוץ הנרחב נעשה כמו כל פרויקט תשתיות משמעותי בגלבוע, כפרויקט המשלב זרועות בין הישוב (הקיבוץ), המועצה, וקופת-חולים כללית. סיום עבודות השיפוץ הם בגדר בשורה של ממש לתושבי בית השיטה, שייהנו כעת משירותי רפואה איכותיים יותר ובאכסניה מזמינה.
 
סך עלות השיפוץ מוערכת בכ-700 אלף שקל והיא כוללת שיפוץ חזותי ופנימי מקיף הכולל בניית עוד חדר אחיות, דלפק קבלה מסודר, חדר תרופות חדש, ושירותי נכים חדשים. עוד כלל השיפוץ בניה של גג חדש  וכן דרכי גישה נוחים לנכים. לכך יש להוסיף את האבזור, הריהוט ומכשור רפואי חדשני שנוספו לנוחיות המטופלים.
 
עובד נור, ראש המועצה: "שירותי הבריאות אינם מותרות או פריבילגיה, ואעמוד על כך שיינתנו ברמה מספקת עבור כל תושבי המועצה. אני משבח את התגייסות הנהלת הקיבוץ שרתמה את כל תושבי הקיבוץ למען הצלחת המהלך המבורך, ומבקש להודות בשמם להנהלת מחוז צפון של הכללית, על הבנת הצרכים והנכונות לסייע. המרפאה החדשה תשרת את התושבים באופן נאות, והיא מסמלת עוד נדבך בקידום השירות לתושב בגלבוע בכל תחומי החיים".הקמת המרפאה החדשה תהווה כאמור, פתרון איכותי עבור כל תושבי בית השיטה, אך מעבר לכך היא מסמלת מימוש תהליכים פורצי דרך שהובילו הכוחות הפנימים בתוך הקיבוץ- בעשורים האחרונים ידעה הקיבוץ תמורות גדולות בשינוי אורחות החיים, אותם הצליחו בקיבוץ לסובב לטובת צמיחה דמוגרפית מרשימה. בשנים האחרונות נקלטו חברים חדשים לקיבוץ, שרק חלקם בני הקיבוץ. בכך זכה הקיבוץ לזריקת מרץ אדירה הנותנת את אותותיה במערכות החינוך, במעורבות חברתית ותרבותית פעילה ומקיפה, ובלכידות הקהילתית של בית השיטה. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים