דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הסתיימה סדנא לתעסוקה ייחודית וראשונה לנשות הגלבוע
 

חיזוק יכולות וניווט מוצלח בדרך למשרה הנחשקת - סדנא לתעסוקה ייחודית וראשונה לנשות הגלבוע הסתיימה השבוע במרכז עוצמה
 

תהליך חיפוש העבודה עלול להיות מלווה בקשיים רבים, המתעצמים לנוכח מחסור בהכוונה וכלים פרקטיים, אשר מקדמים את מחפש העבודה בדרך למשרה הנחשקת. כדי לנסות לסייע להתמודד עם קשיים אלו ולשפר את הסיכויים למצוא עבודה, מרכז עוצמה שבגלבוע הפעיל לאחרונה סדנא ייחודית וראשונית עבור נשות הגלבוע.
 
את הסדנא העבירו רון בן דור (מעמותת "בעצמי") ונבילה שנארה, מנהלת מרכז עוצמה. בבסיס הסדנא עמד הצורך להכיר לעומק את עולם העבודה, להקנות כלים מעשיים ויישומיים, ולחזק מיומנויות המסייעות בהשתלבות בעבודה. נשות הגלבוע עברו תהליך שכלל את בחינת סל הכישורים האישי שלהן, החזקות, והאם הן נוטות לעבודה עצמית או עבודת צוות. בנוסף, הסדנא כללה תהליך העצמה, עבודה על חסמים אישיים ומקצועיים, בניית תכנית תעסוקתית וקידום אישי. עוד כללה הסדנא חיזוק מיומנויות המסייעות לקבלה לעבודה, כגון: כתיבת קורות חיים, ראיון עבודה והצגה עצמית.
 
"החוסן החברתי של קהילת הגלבוע נמדד בתמיכה בשכבות האוכלוסייה הזקוקות לסיוע והכוונה". מספרת נבילה שנארה, מנהלת מרכז עוצמה. "תפקידנו הוא לתת להם את הכלים שיעזרו להם להתחזק ולהשתלב בכל מעגלי החיים והתעסוקה. מרגש במיוחד היה לצפות מהצד בתהליך היווצרות הקשרים החברתיים בין משתתפות הסדנא, נשים ערביות ויהודיות, עם רצון משותף להצליח תוך תמיכה וערבות הדדית אמיתית."
   
בטקס הסיום החגיגי , נכחו עובד נור, ראש המועצה, ומנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, רחל ברנע-אמרגי, אשר בירכו את המשתתפות באיחולי הצלחה. בדבריהם הדגישו כיצד הסדנא הותאמה לחיים המשותפים בגלבוע, כך שמעבר למטרה הראשונית שלה, היא גם סייעה בחיבור טוב ואנושי, וחיזקה אלמנטים של שכנות טובה וחיי אחווה בין תושבות הגלבוע.

 
בימים אלו, "מרכז עוצמה גלבוע" רוחש פעילות ענפה ועובדיו מדווחים על הכנות אחרונות לקראת פתיחתה של סדנת "יזמות תעסוקתית" והקמת מועדון תעסוקתי, אשר יסיעו משמעותית במתן מענים לפרטים ולמשפחות בגלבוע, במטרה לשפר את איכות חייהם ולהשתתף בתהליכים החברתיים בקהילה
.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים