דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> "העסקים הקטנים כמנוף הצמיחה הגדול ביותר בארץ"
 
"העסקים הקטנים כמנוף הצמיחה הגדול ביותר בארץ"
כנס מעוף ליזמים ועסקים התקיים במרכז הצעירים תכל'ס בגלבוע. הכנס הוא הפקה משותפת של המועצה, ומרכז צעירים תכל'ס, יחד עם משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות מעוף. יחדיו חברו הכוחות "לכנס יזמים ועסקים" לקידום עסקים ויזמים בעידן הדיגיטלי.
עובד נור, ראש מוא"ז הגלבוע: "עסקים קטנים הם המנוף הכי גדול לצמיחה בארץ. מכאן שיש לנו את כל הרצון והאינטרס לעודד ולטפח, דרך מרכז הצעירים ודרך מרכז "מעברים", את תחום העסקים הקטנים והבינונים, כמקור לתעסוקה והכנסה עבור התושבים, וכמנוף משמעותי לכלכלת הגלבוע".
לכנס נרשמה הצלחה עם הגעתם מלאה של בעלי עסקים קטנים ובינוניים ויזמים חדשים רבים מהאזור, שנחשפו לתכניות הכלכליות העתידיות בשטח המועצה, ולקורסים המגוונים במרכז הצעירים תכל'ס, תוך התמקדות בשירותים המוענקים בהתאמה לצרכי העסק הכוללים- מיפוי עסקי, ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות, ליווי בגיוס מימון, הטבות ומענקים ומתן מידע על כלל כלי הסיוע הקיימים.


נזכיר כי 'מעוף', מהווה כמערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתו לקדם עסקים המעסיקים 5 עובדים ומעלה.
נתראה בכנס הבא! 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים