דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> סוף עונת הצגות ילדים
 

סיום עונה מוצלחת במיוחד עם יצירת מופת "הדיג ודג הזהב", של תיאטרון "השעה הישראלי"

בית ציזלינג מלא עד אפס מקום, בילדים הורים, סבים וסבתות שבאו לחגוג את סיום עונת המנויים המוצלחת, בהצגה ה-7 והאחרונה שחתמה את הסדרה "מנויים ונהנים" (לגילאי 3-7). סיפור על דג הזהב הממלא משאלות, סיפור ישן ואהוב המדבר על חמדנות וכיצד יש להסתפק במה שיש.
 
עובד נור, ראש המועצה: "היה זה סמלי ביותר שהצגה שחתמה את הסדרה, היוותה בשורה תרבותית אמיתית, המלווה באולמות גדושים בקהל, כשבמקביל נשמרת האינטימיות והתחושה החמימה של בית, שייחודית כל כך לגלבוע. אני מלא הערכה וגאווה במחלקת התרבות של המועצה שעושה פלאים וזוכה לפרגון הנפלא מהקהל".
 
סדרת מינויי הצגות הילדים הייתה חלק חשוב בתכנית העבודה של מחלקת התרבות במוא"ז הגלבוע בשנת הפעילות הנוכחית. סדרת מינויי הילדים הצטרפה לעוד סדרות מינויים, אשר מייצגות צמיחה מרשימה וניכרת בהיקף הפעילות. מדובר על גידול ניכר גם באיכות המופעים, גם במגוון המשובח, וגם בהגעה לקהלים חדשים ובביטוי שביעות הרצון של קהלים חוזרים ונאמנים.

הקהל שהגיע שבוע שעבר לבית- ציזלינג נהנה מהצגת ילדים מצחיקה ומלאת הרפתקאות. "הדיג ודג הזהב", מחזה מאת: אפרים סידון  הידוע בסגנונו המיוחד, ובבימוי של יעל טילמן וצוות שחקנים מקסימים, איכותיים ומצחיקים. מחזה מרגש ומלא דמיון, תפאורה מקסימה, חגיגה לעין ולאוזן עם מסר מחנך שאושר ועושר לא תמיד הולכים יחדיו... הילדים שצפו בהצגה יצאו נפעמים ולא הפסיקו לדבר על ההצגה ועל המסרים שהומחזו בה.
 
גלית בר-גיל, מנהלת מח' תרבות: "זו הייתה חגיגה של תיאטרון ותרבות, בסוף ההצגה ירדו השחקנים אל הקהל, חילקו לילדים שוקולדים, ענו לשאלות והצטלמו. תודה להורים והילדים המקסימים על שהייתם קהל נפלא לאורך כל השנה המדהימה שחווינו ביחד. ניפגש בשנה הבאה!"
 
בהמשך לדבריה של בר-גיל יצוין כי בקרוב תצא לאור התוכנית לשנת תשע"ח 2017-2018, ותושבי הגלבוע והסביבה מוזמנים לקחת חלק וליהנות מחוויית התרבות בגלבוע.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים