דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> והזוכה היא: רמת צבי! נוער הגלבוע נושם כדורגל
 

נוער הגלבוע נושם כדורגל והזוכה היא: רמת צבי!  

ביום שישי האחרון התקיים טורניר כדורגל אזורי לנוער הגלבוע מהכיתות י' עד י'ב, במסגרת טורניר שעורכת מחלקת הנוער של המועצה. בתמיכת מדריכי הנוער ביישובים, ועידוד צוותי החינוך הגופני בבתי הספר, התקיים הטורניר בו לקחו חלק קבוצות מ-11 יישובים, והוא נערך במגרש אשר בקיבוץ גבע. הקבוצות חולקו לבתים, כאשר המצטיינים העפילו למשחקי חצי הגמר, עד למשחק הגמר.
 
לפני משחק הגמר התקיימה תחרות "מלכת הפנדלים", כאשר כל קבוצה שלחה את הבועטת המצטיינת שלה על מנת לנסות ולהשיג תוצאה מרבית. הזוכה בתואר היא יולי משגב מחפציבה!
 
מספרת רוחמה ליבוביץ, מנהלת מחלקת הנוער במוא"ז הגלבוע: "הנערים הציגו יכולות אישיות וקבוצתיות מרשימה ביותר ורוח ספורטיבית ראויה לשבח. המשחקים היו מלאי אנרגיות ומתח לכל אורכו של הטורניר. שלל ברכות ותודות לכל מי שהיה אמון על הארגון ולכל נוער הגלבוע!"
 
משחק הגמר עצמו הפגיש בין כפר יחזקאל לרמת צבי, והיה סוער ומותח. הקבוצות גילו רמה טקטית גבוהה והגנו היטב על שערם, כך שבשריקת הסיום המשחק לא הוכרע, והקבוצות ניגשו לבעיטות הכרעה מנקודת הפנדל. בסיום הבעיטות ניתן האות לתחילת החגיגות של הקבוצה מרמת צבי.

 

יצוין כי טורניר זה משקף את רמת הכדורגל המפותח בקרב נוער הגלבוע. רמה זו תבוא היטב לביטוי במהלך החודש הקרוב (מאי) במסגרת "המונדיאליקו"- טורניר גדול, שתקיים מחלקת הספורט, עבור נוער הגלבוע. לטורניר נרשמו עד כה 16 קבוצות, והוא יערך על פי חלוקה של טורניר עבור ילדי כיתות ה' – ו' (שנתונים 2005 ,2006), וטורניר עבור ילדי כיתות ז' – ח' (שנתונים 2003, 2004). משחקי המונדיאליקו ייערכו במושב יעל, במגרשה של אסי גלבוע, והם ינוהלו ע"י מחלקת הספורט בראשותו של שלומי אייל.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים