דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> זהבה, דובים וסופגניות לחנוכה
 

הצגות הילדים, הפכו למסורת בגלבוע וגם השנה בחנוכה, הועלתה הצגה ע"פ סיפור ילדים מוכר. ביום רביעי התקיימה באולם בית ציזלינג, הצגת הילדים המקסימה "זהבה ושלושת הדובים" מבית היוצר של תיאטרון אורנה פורת, ובעיבוד מיוחד של המחזאי גיל צרנוביץ. זוהי הצגת הילדים השנייה בסדרת המנויים לגילאי 3-7 "מנויים ונהנים" והאולם היה מלא בהורים וילדים וחגיגי באופן מיוחד.
 
"ההצגה הקסומה התקבלה בצורה יוצאת מן הכלל", מספרת גלית בר-גיל, מנהלת מחלקת התרבות במוא"ז הגלבוע. "הילדים והוריהם שיתפו פעולה עם הדמויות, ובעיקר עם הדובים המקסימים והידידותיים (שכלל לא הפחידו), וזהבה, שהלכה לאיבוד ביער, וגילתה את עצמאותה והיתרונות בלהיות האחות הגדולה..."

 

ההצגה הייתה שזורה שירי ילדות שגם ההורים גדלו עליהם, והצטרפו לשירה העליזה בציבור שכללה את השירים: אצא לי אל היער, מאחורי ההר, שיר הדובים ועוד. בתום ההצגה, קינחו כולם בסופגנייה חמה ומתוקה שחיכתה ביציאה מהאולם. ההצגה הבאה שתתקיים במסגרת מנוי הילדים תהיה- "שבת בבוקר" של תיאטרון הקיבוץ, ב- 18/01/2017, בשעה: 17:30.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים