דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> "זמר שכזה"
 

"זמר שכזה" עם נוער איכותי שכזה!

חגיגת 90 שנה לביה"ס הרב תחומי עמק-חרוד, צוין באופן מהדד, הודות למחזמר מקסים של תלמידי ביה"ס, בו שובצו שיריה היפים של המלחינה נורית הירש. 200 תלמידים ומורים מביה"ס הרב תחומי עמק חרוד, בהובלתה של בימאית הבית, בלה בן ארי (אשר מצליחה לרגש כל פעם מחדש), העניקו במשך השבוע, שלוש הופעות מרגשות ומופלאות באולם המועצה שבבית צילינג.
 
המופע "זמר שכזה" ביקש לספר את סיפורו של ביה"ס הוותיק, תוך התבססות על שיריה הנהדרים של  הירש. על הניהול מוסיקאלי היה אמון חיים אסנר, ואת הליווי המוסיקלי ביצעו נגני מרכז המוסיקה ביזרעאל בהובלת סטואס גברילוב, ויחדיו סחפו התלמידים וריגשו את הקהל- החל מוותיקי העמק אשר נמלאו נוסטלגיה כשהם צופים בסצנות מימיו הראשונים של ביה"ס,  ועד לילדים צעירים אשר גדלו על שיריה של נורית הירש.
 
"ביקרתי כבר ב-600 בתי ספר בארץ. אך כזו אווירה, איכות, אולם ויצירתיות- בכך עוד לא נתקלתי. זהו אירוע בסדר גודל מרהיב ומרגש." כך אמרה נורית הירש בעיניים נוצצות לקהל אשר גדש את בית ציזלינג בערב הבכורה.
 
זוהי השנה התשיעית שבה"ס הרב תחומי עמק חרוד מקיים מחזמר אשר במטרותיו, לתרום לאומנות וההנאה הצרופה של הקהילה- לייצר אחדות ושותפות בקהילת תלמידי ומשפחות בית הספר, אשר מגיעים מיישובים רבים מרחבי מוא"ז הגלבוע.\

 
"לתהליך העבודה לקראת המופע עצמו- חשיבות עצומה הן במישור האישי של התלמידים והן בטוויית החוטים המקשרים בין קהילת המורים, התלמידים ותושבי הגלבוע ככלל", אומרת לילך שטיין מנהלת ביה"ס. "אני גאה בנוער הערכי שלנו, בחיבור ובעניין שהם מגלים בתכנים שאינם מובנים מאליו: השורשים וההיסטוריה של ההתיישבות העובדת כולה.
"

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים