דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> חג הילדים בגן היפני שבחפציבה
 
 
 
פעילויות מיוחדות לילדים בחודשים נובמבר דצמבר יערכו בגן היפני שבחפציבה במסגרן תתקיים חגיגה מיוחדת לימי ההולדת של ילדים 3, 5, 7, ובחנוכה יערך חג האור ביפן.
חנוכה תשע"ו, דצמבר 2015 בגן היפני בקיבוץ חפצי-בה.
חנוכה חג האור – האור ביפן, בגן ואצלנו כמובן.

סיור חנוכה מדליק בגן היפני.  במשך כל ימי החג באור ובחושך.
מפנסי האבן המסורתיים מיפן, למערה חשוכה וסיפורה של אמטרסו, האלה הבכירה בדת הקדומה, אלת השמש, ואל תצפית על העמק, שהיא מרהיבה ביום וגם בלילה. שעה מהנה ומוארת במשמעות וחגיגיות.
הסיורים בהזמנה אישית, בתיאום מראש.                                                                                                   לקסם של היום אפשר להוסיף גיחה לפריחת הרקפות והנרקיסים בגלבוע.                                                לקסם הלילה מאירים את הגן בפנסי הטלפונים וצילומי לילה מפתיעים.

קבוצות יכולות להזמין בהמשך לסיור :
הדלקת נר משותפת וחגיגית בבית –העם.
פעילות יצירה קלה של פנס נר, מבקבוק שתייה קרה מקושט בדפי אוריגמי.
בסיורי אחה"צ הסיור יערך בחושך עם הפנס שיצרנו.

שימו לב!!!
יום שבת, ו' חנוכה ** 12.12 ** 12:00 - 14:00                                                           סיור חנוכה מדליק למשפחות בגן ואחריו  מפגש חגיגי ומרתק בבית –העם עם ריקה עיני, מורה נפלאה ליפנית ולתרבות יפן. 
במפגש תה צמחים ותה דובדבן + כיבוד קל והדלקת נר חנוכה. 
עם ריקה לימוד מילים של אור ביפנית, על נרות וסביבונים יפנים, תמונות במצגת יפה                                      ולסיום מכינים יחד סביבון מאוריגמי.
בהרשמה מראש! תשלום במזומן! 30 ₪ למשתתף (מגיל שנתיים)
הרשמה: פייסבוק: גן יפני חפצי-בה                                                                                                         טלפון: נעמה 054-6634348 
האירוע יתקיים בכל מזג
 https://www.facebook.com/events/129533960739863הרשמה: פייסבוק: גן יפני חפצי-בה (אירוע)  gil_amit@hefzi.org.il טלפון: 054-6634348 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים