דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> חדש! הוקמה מועצת תלמידים בגלבוע
 
 
 

היו"ר הנבחר הוא איסמעיל זועבי מטייבה: "הגעתי למועצת הנוער בכדי לייצר פעילות משותפת בין שני המגזרים ולקיים דו שיח. אני רוצה להעלות את ההצעות של בני הנוער בפני מקבלי ההחלטות במועצה ומאחל לנו בהצלחה"


יש מועצת נוער בגלבוע: המועצה הרשותית הוקמה ע"י מחלקת הנוער במרכזים הקהילתיים. ראש המועצה, עובד נור, בירך השבוע על היוזמה וההליך הדמוקרטי: "הקמת מועצת נוער בגלבוע היא חלק חשוב מתהליכי שיתוף וחינוך בלתי פורמלי לערכים וערבות הדדית. אני מאחל בהצלחה לכל בעלי התפקידים והפעילים במועצה". 

היושב הנבחר של מועצת התלמידים איסמעיל זועבי מטייבה

מנהלת מחלקת הנוער, רוחמה לבקוביץ': "היוזמה להקמת מועצת הנוער נבעה מתוך מטרה לתת במה ולייצור פעילויות ערכיות ואקטואליות עבור הנוער, וכן בכדי לקדם את כל הקשור בנושאי הנוער במועצה, בשיתוף עם בני ובנות הנוער.
במועצת הנוער נמצאים נציגים מיישובי הגלבוע, המספקים ייצוג ליישובי המועצה, כפי שנבחר על ידם, והיא מונה נערים ונערות מובילים, דעתניים, אחראיים ומסורים, אשר יקימו ויובילו עשייה של בני הנוער למען בני הנוער".
חברי מועצת הנוער הרשותית יהוו גוף מקשר בין כלל בני הנוער לגורמים מועצתיים, ויעלו בקשות והצעות של בני הנוער לשיפור הפעילות הבלתי פורמלית, יציגו רעיונות לקיום מפעלים, יפעלו לטובת הקהילה ואף יקבלו תקציב לבניית פעילויות למען הנוער. "נבחרת צעירה זו מהווה ללא ספק, זרוע רחבה לפעילויות מרכזיות במועצה, תוך נטילת אחריות של וכלפי הדור הצעיר, מתן מענה לצרכים החברתיים, התרבותיים וההתפתחותיים ולהעלאת נושאים למקום מועדף בסדר העדיפויות של המועצה", אמרה לבקוביץ'.

מזכ"לית זיו אונר מבית השיטה
 
מועצת הנוער נפגשת באופן סדיר וקיימה בפגישתה האחרונה בחירות לתפקידי המפתח במועצה. לתפקיד היו"ר נבחר איסמעיל זועבי מטייבה , סגן יושב ראש מחמוד ג'ומעה מטייבה, דובר המועצה הוא עידן לנדר מחבר ומזכל"ית המועצה היא זיו אונר מבית השיטה.
איסמעיל: "אני מתנדב עם בני הנוער בכפר טייבה כ-4 שנים, הגעתי למועצת הנוער בכדי לייצר פעילות משותפת בין שני המגזרים ולקיים דו שיח.
אני רוצה להעלות את ההצעות של בני הנוער בפני מקבלי ההחלטות במועצה. אני שמח שנבחרתי ע"י חברי במועצת הנוער לייצגם כיושב ראש המועצה ומאחל לנו בהצלחה".
מחמוד:" נבחרתי לסגן ראש מועצת הנוער, לאחר שנערכו בחירות על ידי בני נוער מהיישובים השונים. אני גאה לייצג את נוער הגלבוע. הייתי חניך בתנועת הצופים במשך 3 שנים וכיום אני מדריך בני נוער בתנועת הצופים (הדרוזים והערבים) בכפר טייבה ומתנדב בפעילות החברתית בכפר.
אני מאחל הצלחה למועצת הנוער גלבוע. מחמם את הלב ששגרירי השלום יוצאים מהגלבוע". עידן: "אני תלמיד כיתה י"ב, גר בגוש חבר ומדריך זו השנה השלישית  בתנועת 'בני המושבים', הגעתי למועצת הנוער בשביל לייצג את גוש חבר ולנסות ולהוביל לשינוי".
זיו: "אני תלמידת כיתה י', לומדת בביה"ס "גאון הירדן" וגרה בבית השיטה. אני חושבת שחשוב שבני הנוער- יהודים וערבים גם יחד, ישפיעו ויזמו פעילויות מגבשות. חשוב שיהיו פעילויות משותפות ושלא נפחד או נירתע אחד מהשני. בנוסף, חשוב לי שנשמור על כבודנו כקהילה, כבני אדם וכבני נוער - דור העתיד. אני מאחלת הרבה הצלחה למועצת הנוער ושנצליח להגשים את היעדים העומדים בפנינו".
עידן, דובר מועצת הנוער
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים