דף הבית >> מדיה וארכיון >> מבצע עיקור וסירוס החתולים בעיצומו >> חודש תרבותי בהחלט
 
 
 
מופעי פנטומוסיקה ויום אומנות בחרוד
 
מופעים של פנטמוסיקה הכוללים פנטומימה בשילוב מוסיקה, התקיימו דרך סל תרבות בבית היסודי "חרוד" לשכבות א'-ג'. אל הפנטומימאי, דני ארגון, התלוו שני נגנים: על החליל - תמי ועל הגיטרה - אוריאל. "השילוב בין שתי האומנויות העשיר את שתיהן" מספרת רינת יוסף, רכזת סל התרבות בגלבוע. "אני עוד חייבת לציין כי התלמידים התנהגו למופת והמופע היה מלא חוש הומור ובשיתוף קהל התלמידים. הילדים נהנו מאוד בצורה בלתי רגילה" אמרה יוסף.
עוד נמסר כי המופעים הנ"ל התקיימו גם בבתי הספר היסודיים "יד לחמישה" ו"נר הגלבוע".
עם סיומה של השנה האזרחית נערך יום אומנות מיוחד בתיכון "עמל חרוד" לשכבות ז'-י'. ביום זה השתתפו נאווה סמל ודורית אורגד שהיו אמונות על תחום הספרות, עולם הקסמים והאשליות – תחום קולנוע, "סיפור הופך לתיאטרון" של רות קנר, אקפלה – בניצוח קוינטה וחצי וכן נערך סיור בתערוכה במשכן לאומנות.
בסוף היום המפרך נהנו התלמידים מהמופע של "שקטק"- הכל עם הקול שהופיע בבית ציזלינג בשני סבבים. "התלמידים נהנו בכל תחומי האמנות. היה יום גדוש, איכותי ומהנה" סיפר הצוות החינוכי. בחרוד ביקשו להודות לבלה בן ארי, הרכזת החברתית שניצחה על כל תכנית היום בהצלחה מרובה.
·         
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים