דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> חשד לאירוע תג מחיר בכפר נאעורה
 

אירוע חריג ביותר במאו"ז הגלבוע: תושבי הכפר נאוערה נדהמו הבוקר לגלות כי, ככול הנראה, נפלו קורבן למעשים המזוהים כמעשי תג מחיר. 
על פי מצלמות האבטחה בסביבות השעה 2 לפנות בוקר הגיעו 3 דמויות לשכונה הצפונית בנאעורה, וריססו כתובות כנגד מעצר מנהלי. בנוסף הם ניקבו צמיגים של 8 מכוניות שחנו בסמוך לבתים.
ראש המועצה האזורית, עובד נור, נמצא בנאעורה משעות הבוקר המוקדמות, יחד עם גורמי ביטחון ורווחה של המועצה על מנת העניק סיוע ותמיכה ראשונית. יצוין כי מוא"ז הגלבוע נחשבת למועצה המעורבת הגדולה בישראל כאשר 40% מתושביה הם ערבים המתגוררים ב- 5 כפרים.
ממאו"ז הגלבוע נמסר כי "מדובר באירוע חמור במיוחד. גם בוקר קשה זה לא יצליח לשבש את מודל החיים המשותפים המוצלח, המתקיים בגלבוע במשך שנים רבות. אנו מאוחדים במאבק כנגד כל מעשה על רקע גזעני, ולא ניתן לרעל הזה לטפטף לבין שורותינו".  


יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין התקשר בעקבות המקרה בנאעורה, לראש מוא"ז הגלבוע, לחזק את ידיו ואת הערכים המנחים את דרך החיים המשותפים בגלבוע. אדלשטיין ביקש לציין כי החיים בגלבוע מהווים מודל ארצי לדו-קיום יוצא דופן, ושום מקרה או אירוע גזעני- לא ישבש זאת.

מוא"ז הגלבוע מעמידה את שירותי המוסך-פנצ'רייה של מחלקת התחבורה, לטובת תיקון והחלפת צמיגי הרכבים של התושבים שנפגעו באירוע.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים