דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> טקס מלגות לסטודנטים בני הגלבוע
 
  
השבוע הוענקו 300 מלגות לימודים לסטודנטים בני הגלבוע על ידי מועצה אזורית הגלבוע. טקס חלוקת המלגות אורגן והופק על-ידי מרכז הצעירים גלבוע שטיפל בכל ההיבטים של חלוקת המלגות החל מריכוז הפניות, שיבוץ הסטודנטים בפרויקטים קהילתיים ועד להעברה לבחינת ועדת המלגות.

טקס חלוקת המלגות נערך שבוע שעבר, ערב ראש השנה תשע"ו ברחבת בניין המועצה בנוכחות ראש המועצה, עובד נור, סגני ראש המועצה, הישאם זועבי ודודי בונפיל, נציגי מליאת המועצה, חברי ועדת המלגות, הורים נרגשים וכמובן הסטודנטים שלנו.
את הטקס הנחה רכז השכלה גבוהה במרכז הצעירים גלבוע, חי סורקה: "זו השנה השנייה, בה מרכז הצעירים מקיים את ערב חלוקת המלגות והשנה העניקה המועצה למעלה מכ-300 מלגות בפרויקטים שונים כדוגמת קרן גרוס לחיילים משוחררים בני הפריפריה, פרויקט פר"ח בבתי הספר, מלגת בני המושבים, מפעל הפיס ועוד".  
ראש המועצה עובד נור מברך את הסטודנטים ומאחל להם בהצלחה
ראש המועצה, עובד נור בירך את הסטודנטים, איחל להם שנה טובה והוסיף:" המועצה גאה לתמוך ולתת כתף לסטודנטים שבחרו ללכת ולרכוש לעצמם השכלה גבוהה. אנחנו עומדים בפני אתגרים מאוד לא פשוטים ברמה הפיננסית, ובכל זאת נלחמנו ולא ויתרנו, אם יש משהו שבשבילו באמת שווה להתאמץ זה לפרגן לאנשים שמחליטים לקחת את החיים שלהם ולהשקיע בתחום החינוך וללמוד. ולכן אנחנו פה. אנחנו נמשיך ולתמוך בסטודנטים שיבחרו לרכוש השכלה ולהתעסק בחינוך, אנחנו נהיה לצידם. אני גאה בכם, שהחלטתם להשקיע לא רק בכם, אלא אתם משקיעים בקהילה שלנו".
 
סגן ראש המועצה וראש מנהל השרות לתושב דודי בונפיל עניק מלגה לסטודנטית מהכפרים

שי גוטמן, מנהל מרכז הצעירים: " מספר המלגות המחולקות לסטודנטים בני הגלבוע, מעיד על החשיבות הרבה שיש לחינוך במועצה ועל המוטיבציה של הצעירים ללמוד ולהתפתח בתחומי דעת שונים ומגוונים, ועדת המלגות דנה בכובד ראש ובדייקנות רבה בבקשות המופנות ונענה לרובן, תוך הפעלת שיקול דעת במקרים בהם היה ניתן לפעול כך". 

בשם הסטודנטים עלה לברך עלי חמאד מהכפר מוקייבלה, סטודנט לרפואה בטכניון שנה א' :" בתקופה בה המצב הכלכלי במדינת ישראל לא פשוט, רבים מאיתנו נאלצים לחשוב האם ללמוד, להתקדם או לצאת לעבוד. אני בחרתי ללמוד , להתפתח ולהתקדם. מספר מקבלי המלגות השנה מעידים על כך, שזוהי בחירתם של רבים. תמיכת המועצה בהענקת המלגה ובכלל מקלה מאוד בתשלום שכר הלימוד ועל כך תודתנו".
בין כל הברכות לא נשכח גם את הצד האומנותי עליו ניצחה בביצועים נהדרים שקד בן הרוש, סטודנטית מהיישוב גן נר ובסרטון קצר שהכינה הסטודנטית שקד קציר גם היא מהיישוב גן נר.
גם השנה הופקד מרכז הצעירים גלבוע לטפל בכל ההיבטים של מלגת מועצה אזורית הגלבוע, החל מריכוז הפניות, הכוונת הסטודנטים להשלמת הטפסים, שיבוצם בפרויקטים בקהילה, העברה לבחינת ועדת המלגות וכמובן הפקת טקס המלגות.
מרכז צעירים גלבוע נותן מענה לצעירים תושבי הגלבוע בגילאי 18-40 בתחום ההשכלה וגם בתחומים נוספים כמו תעסוקה, מעורבות חברתית, תרבות ופנאי ועוד.
מועצה אזורית הגלבוע ומרכז הצעירים גלבוע מאחלים לכל הסטודנטים שחנו הצלחה רבה בהמשך הדרך בתקווה לראותם מסיימים את לימודיהם וממשיכים בעשייה בבית- בגלבוע.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים