דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> יוזמה חדשה - מחשבים תקינים למערכת החינוך בגלבוע
 

מינהל החינוך במועצה אזורית הגלבוע ביוזמה חדשה בשיתוף גופים וחברות ההיי-טק: מחשבים תקינים שאינם בשימוש, יועברו לטובת מערכת החינוך בגלבוע

12.4.2016

משך החיים של המחשבים הולך ומתקצר, מאחר ועם השידרוגים הטכנולוגיים, נוטים בגופים וחברות במשק לבצע החלפות מחשבים ולשדרג אותם, אחת לתקופה קצרה יחסית. בשנים האחרונות  גם גדלו היקפי מיחזור מוצרי אלקטרוניקה ובתוך כך, מחשבים רבים מוצאים את מקומם בפחי המיחזור.
ביוזמה חדשה של מינהל החינוך במועצה, נעשתה פנייה לחברות במשק, להעביר את המחשבים התקנים לטובת מערכת החינוך. השבוע התקבלו המחשבים הראשונים מחברת "מארוול ישראל" MARVELL ISRAEL, אשר הועברו לאנשי המיחשוב של המועצה, ואלו יכשירו ויתאימו אותם לשימוש במוסדות החינוך. בהמשך יועברו למועצה מסכי מחשב, מחשבים נוספים וציוד היקפי ומשלים.

יאיר ילובסקי, ראש מינהל החינוך: "גופים וחברות מחזיקים במלאי עצום של מחשבים נידיים ונייחים, אותם הם משדרגים מעת לעת. הרעיון היה ליצור קשר עם אותם גופים, ולבקש מהם להעביר את המחשבים ישירות למוסדות החינוך, לאחר סיום השימוש שבהם וכאשר הם עדיין במצב טוב ותקין. מצד אחד אנחנו מסייעים בשמירה על הסביבה ומיצוי השימוש באמצעים הטכנולוגיים ומצד שני, מציידים את מוסדות החינוך ללא עלות נוספת. החלוקה תתבצע לפי הצורך, כאשר המטרה היא לצייד את כל מוסדות החינוך מהגיל הרך ועד לתיכונים.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים