דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> יום המורה בגלבוע
 

רק לומר תודה- אירועי יום המורה בגלבוע

שיתוף הפעולה המתהדק בין מינהל החינוך במועצה והנהגות ההורים של בתי הספר, קיבל ביטוי מוחשי ביום חמישי האחרון (22.12.16) במסגרת 'יום המורה' בגלבוע, שהיה חגיגי במיוחד, שמח וססגוני.
 
צוותי החינוך הופתעו בבוקר לגלות 'שטיח אדום' הנפרש עבורם ושלל הפתעות נוספות של הכרת תודה. בין השאר זכו לפינוקים ומאכלים משובחים מההורים, ומעוד הפתעת מרגשות שהם תוצא של הפעלת הילדים ע"י וועדי ההורים, ולמען המורים.
 
עובד נור, ראש המועצה, הביע את הערכתו למורים באגרת ששלח להם בבוקר האירוע. בין השאר נכתב באיגרת: "אני מבקש לנצל את ההזדמנות, כדי לבטא את הערכתנו הרבה ולהצדיע לכם, בשם כל ילדי, הורי, תושבי, עובדי ומנהלי המועצה. אין יקר מילדינו, והם- מופקדים בידיכם המורים, להצמחה, העמקת הידע, הענקת ערכים, הכוונה, תמיכה ועידוד. אתם ואתן עושים עבודת קודש כאשר ברוח חזון החינוך בגלבוע, אתם מחנכים לערכי שוויון וכבוד, טיפוח זהות ושייכות, כבוד למורשת ומעורבות פעילה ותורמת. אני חש כי אני מבטא את קולם של רבים, אשר מוקירים לכם תודה על הסבלנות והאהבה, לכל ילד וילדה- ובכל יום! "
 
במינהל החינוך במועצה, בראשותו של יאיר ילובסקי ביקשו להדגיש שברוח חזון החינוך, בכוונתם להמשיך ולהשקיע משאבים למען עשייה משותפת בין הנהגות ההורים ולמען קידום האיכות החינוכית, כאשר מעל הכול מרחפת טובת חינוך הילדים
.
 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים