דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> יום המעשים הטובים - בקש טוב, ורדפהו!
 

בקש טוב, ורדפהו!  - יום המעשים הטובים בגלבוע
 

כל בני הנוער וילדי הגלבוע הנהדרים התגייסו ליום המעשים הטובים, שכשמו יוחד לעשיית טוב בגלבוע. לנוער הגלבוע הצטרפו עובדי המרכזים הקהילתיים, מינהל החינוך והשירות לתושב בגלבוע, שיחד עם מדריכי הנוער בישובים הובילו לעשייה חסרת תקדים בכל רחבי המועצה.
 
"כמה טוב! מלוא תפארת הגלבוע!" מספר עובד נור, ראש המועצה. "אנו מתייחסים ליום זה בהדרת קודש, לא בגלל חשיבות התאריך, אלא בשל האפשרות להפגין טוב, נתינה ואהבה כלפי כל תושבי המועצה. התברכנו בנוער איכותי ומשובח והלב יוצא לקראתם כאשר רואים את מעשיהם."
 
ואיזה יום של עשיית הטוב היה זה בגלבוע! במועצה ניסו לתמצת את שלל הפעילות, אך גם שם מודים שהם בוודאי לא הצליחו לכלול את כול הטוב שנעשה השבוע בגלבוע: ילדי ניר-העמק שיפצו גנים ובתים של ניצולי שואה וכן חלקו פרחים בתחנות המשטרה ומד"א שבעפולה השכנה; מחלקת התחזוקה של המועצה עסקה בגינון ושיפוץ בתי קשישים; גרעין עודד עשה שמח לוותיקי הגלבוע בדורות; ביה"ס יד-לחמישה ארח את מחלקת התחבורה לארוחת בוקר מפנקת; ילדי "עמק-יפה" הקימו דוכן מיוחד שבו התשלום עבור כוס לימודנה טעימה, הוא באמצעות אמירה חיובית ותומכות! ילדי עמל עמק-חרוד קיימו שוק צדקה במסגרתו גיסו למעלה מ- 11.5 אלף שקל (!) לטובת המחלקה האונקולוגית בביה"ח העמק; ילדי ונוער כפר יחזקאל הקימו את "גן קרן"; נוער טייבה שיפץ וניקה את המתנ"ס ובית העלמין שביישוב; נוער נאעורה עסק בניקיון וצביעת המתנ"ס ומגרש הקט-רגל, צביעת מתקני משחקים, וחלוקת שי לקשישים; נוער סנדלה סייע לאם הבית בבית הקשיש, לשתול עצי נוי וכן ניקה את המתנ"ס וסביבתו; נוער מוקייבלה עסק בשתילה ליד המתנ"ס, ובית העלמין , וכן ליד המרפאה ולאורך הכביש הראשי, ובנוסף עסק בצביעת המתנ"ס; ילדי טמרה שיקמו את גינת המתנ"ס וצבעו את גני ילדים ובביה"ס היסודי ואילו הנוער בטמרה צבע את הכיכר המרכזית בכפר ועסק בשתילה וניקוי מגרש קט-רגל ובית עלמין.
 
זה לא נגמר... ילדי חב"ד הגלבוע חילקו מצות שמורות וייחודיות, ובין השאר כיבדו את ראש המועצה, סגניו וראשי מחלוקות; נוער רמת צבי קיים שוק קח-תן ויום ניקיון ביישוב; בגבע התקיים ניקיון ושתילה בגינות הקשישים; במלאה ביקשו להתחבר ליום האישה הבין-לאומי וקיימו אירוע לנשות הגלבוע בו זכו וותיקות "דורות בגלבוע" לשלל טיפולים הוליסטים; נוער מולדת אימץ את ארכיון היישוב ושכבת הוותיקים בשלל פעילויות נתינה; בעין-חרוד מאוחד הנוער החל בהקמת גינה קהילתית חדשה, ואילו הנוער בגן-נר עסק בחלוקת שי לחיילים במחסום, וחנך פרויקט במסגרתו מאמצים את קשישי היישוב ועוזרים להם בתפעול מחשב וטלפון חכם.

 
מועצת הנוער בגלבוע, ביקשה להקדים את יום המעשים הטובים ויצאה כבר ביום שני (27.3) למחלקת הילדים בביה"ח העמק, על מנת לעשות שמח לילדים המאושפזים ולהוריהם המודאגים. מועצת הנוער מורכבת מנערים יהודים וערבים ועצם פעילותם היא עוד נדבך בחיים המשותפים המתחילים בגלבוע בגיל צעיר, תוך התמקדות בעשיית טוב ותרומה לקהילה. במוא"ז הגלבוע ביקשו להודות בחום לכל מי שתרם לטובת הפעילויות המבורכת
.


 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים