דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> יום המשפחה בגלבוע
 

9.2.2016: צוין יום המשפחה בגלבוע

בבית הספר יד לחמישה ערכו חג משפחתי והפעילו תחנות לימוד, מזומבה ועד לרובט חבלה משטרתי, לפי מקצועות ההורים  
ראש המועצה לא ויתר על הברכה לאמהות: "התפקיד הכי קשה"

9.2.16

לברכת ראש המועצה עובד נור לחצ/י

יום האם המסורתי והנוסטלגי כבר מזמן הפך לשמו הפוליטי-קורקט "יום המשפחה", בשל הצורך לייצג את המשפחה החדשה על גווניה והרכביה השונים וכן את השיוויון בין המינים והחלוקה בנטל. בגלבוע החליט ראש המועצה, עובד נור,  לכוון את הזרקור על האמהות. נור, שכמה ימים קודם לכן השתתף במפגש עם ילדים מהגלבוע, נשאל על ידם מה התפקיד החשוב והקשה ביותר אחרי ראש מועצה, והשיב: "להיות אמא, התפקיד הקשה והחשוב ביותר". 

באותה נימה שיגר ראש המועצה בשמו, בשם עובדי המועצה וחברי המליאה איגרת ברכה אינטרנטית לתושבים ובה נכתב "יום האם והמשפחה שמח", לצד איור שבו נראית אמא עושה מספר פעולות יומיומיות במקביל, עם הכיתוב "נראה אתכם מסתדרים יום אחד בלעדי". תגובות נלהבות נרשמו באותו בוקר מצד אמהות שהרגישו שיום האם היה ונשאר שלהן, כמו בימים שבהם עוד היו מכינים ברכות ומתנות לאמהות בכל מערכת החינוך.  

מערכת החינוך של המועצה ציינה את היום באופן מסורתי בהשתתפות משפחות. ביד לחמישה יזמו רעיון מקורי: "שיתפנו את בני משפחה, שלהם עיסוק או תחביב מעניין והם הוזמנו לביה"ס כדי להציג את עיסוקם ולהפעיל את התלמידים. במרחבי הלימוד בבית הספר התקיימו פעילויות חינוכיות, שאת כולן הובילו בהתנדבות ובהתגייסות מרגשת הורים וסבתות וסבים", אמרה הילה כהן מנהלת בית הספר.
 

לאורך היום עברו התלמידים בין תחנות הפעילות השונות, והתנסו בחוויה לימודית מעשירה וייחודית, בתחומי זומבה, עיסוי פנים, משחקי גיבוש, שעשועי חשבון, סיפור מומחז ומשחק, יצירה בתחומים מגוונים, הכנת חטיפי בריאות, הכנת גופי תלת מימד, כבוד למבוגר ורובוט חבלה בפעולה. בסוף היום התכנסנו כולם לטקס קצר של שירים וריקודים עם כיתות ג', למורך הכרת תודה להורים ובני המשפחות.  כל תלמיד ותלמידה יצאו בסוף היום עם תוצרים מעשה ידיהם, ברכה למשפחה ומתנה קטנה - מחזיק מפתחות ובו משחקים לנסיעה משפחתית.

יאיר ילובסקי, ראש מינהל החינוך, השתתף בפעילות ומסר: "היתה התגייסות מאוד מרשימה של ההורים, מחמם את הלב לראות את כל האהבה של בית הספר וההורים מורעפת על הילדים ואת הילדים אומרים תודה ומוקירים את הטוב. הערכים המשפחתיים הם אבני דרך בעתיד שהם סוללים כיום ואני מודה להורים על ההשקעה ותשומת הלב הרבה".
לברכת ראש המועצה עובד נור לחצ/י

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים