דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> יום התרמה ותמיכה בבעלי הצרכים המיוחדים
 

להיות חברה שמטפחת סביבה מצמיחה ומצליחה לכולנו: יום התרמה ותמיכה בבעלי הצרכים המיוחדים (ובמשפחותיהם)- מהגלבוע

ראש המועצה, אירח לפגישה מרגשת ומיוחדת את ענת רגב, ובתה- עירית רגב, יחד עם עפרה אדמוני ובתה- הודיה אדמוני, לצורך פתיחה רשמית של אירועי יום ההתרמה השנתי של אקים.
המשלחת המכובדת עדכנה את עובד נור על היערכויות האחרונות והמטרות שהוצבו ליום המיוחד.
נושא שעלה בפגישת ויצא כעדכון רשמי מטעם המועצה, מדגיש את העובדה לפיה כל הכספים אשר יאספו השבוע בגלבוע, יוקצו לטובת סניף אקים המקומי (גלבוע, עמק-המעיינות, בית שאן ועפולה), וזאת על מנת שיקדם ויתמוך ברווחת הילדים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית ובמשפחותיהם.
לצורך היום המיוחד התגייסו ילדי ביה"ס הרב-תחומי עמק-חרוד אשר יקיימו התרמות ביישובי הגלבוע. במוא"ז הגלבוע פנו לכל תושבי הגלבוע לפתוח בפני המתרימים את הלב והנשמה...

עובד נור: "כפרטים וכקהילה לא נוכל להתקדם לשום מקום, אם לא נצליח להבטיח את העתיד של ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים בגלבוע. ככל שנפתח את המודעות, הרגישות והיכולת להבין זאת- כך נזכה להיות חברה שמטפחת סביבה מצמיחה ומצליחה לכולנו! כעת יש לכולנו, לכל תושבי הגלבוע, הזדמנות טובה לקחת חלק פעיל בסיוע ובתמיכה בבעלי הצרכים המיוחדים ובמשפחותיהם"


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים