דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> יום ניקיון בגלבוע
 

לקבל את השנה החדשה בחיוך, בניקיון ובאהבה...

עובדי המועצה האזורית הגלבוע ביקשו להקדיש את יום יום העבודה האחרון, בטרם צאתם לחופשת ראש השנה, לטובת ניקוי ושיפוץ מבנים המשרתים את תושבי המועצה. עובדי המועצה התגייסו בהרכב מלא, ליום המיוחד, והתחלקו לשלושה צוותי עבודה.
 
מרבית צוותי העבודה התמקדו בעבודות באזור הכניסה לגוש יעל, כאשר הפעילות נעשתה במרכז שיקום יעל, בית הקשיש (יעל), ובמטבח המרכזי של הגנים. העבודות במהלך היום התמקדו באיסוף לכלוך, גיזום, גינון ועישוב, ואח"כ פינוי הגזם. לצורך העבודה במקום, נעזרו עובדי המועצה בציוד מכני מתאים של מחלקת גינון וחזות הישובים במועצה.

 

 

פרק מיוחד מהעבודה הוקדש לטובת שיפוץ מחדש של המקום המשמש כמועדון לפעילות של תושבי גיל הזהב המתגוררים באזור. עובדי המועצה החלו משעות הבוקר בניקוי פנים המועדון, תיקון והמשמשת המבנה, וצביעת כוללת של כל המבנה (כולל משקופים וחלונות).
צוות עובדים נוסף התמקד בפעילות באזור כלביית הגלבוע כאשר גם שם משעות הבוקר התקיימה פעילות אינטנסיבית באיסוף לכלוך, ובגיזום, גינון ועישוב האזור המקיף את הכלבייה.

  

עובדי המועצה בראשותו של ראש המועצה, עובד נור, וסגנו דודי בונפיל, (שנטלו חלק פעיל בעבודות), ציינו בסיפוק את הפעילות ואת קורת הרוח מהתגובות שקיבלו מתושבי המקום. "ככה מקבלים את השנה החדשה! " אמרו עובדי המועצה. "שינוי וקבלת השנה, מתחיל ביצירת סביבה נקייה וחזות יפה".

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים