דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> הוסדר כביש חפציבה - בית אלפא
 

הסתיימו העבודות: תוך שבוע ובהשקעה של חצי מיליון שקל, הוסדר הכביש המקשר בין הקיבוצים בית-אלפא וחפציבה

 

הסדרת הכביש המקשר בין הקיבוצים בית אלפא-לחפציבה, הנמשכה כשבוע, במהלכו עבר הכביש תיקון מפגעים בטיחותיים וריבוד מלא של תוואי הכביש. העבודות בכביש 669, נערכות במסגרת פעילות המועצה לקידום ומציאת פתרונות לבעיות תשתיות תחבורתיות, מול גורמי התחבורה השונים.
 
לפני כשלושה חודשי אירחה מוא"ז גלבוע את בכירי חברת נתיבי ישראל לסיור עבודה, במהלכו התרשמו הבכירים ישירות בשטח מאותם בעיות בטיחותיות הדורשות את התייחסותם הדחופה. אחד הנושאים הבוערים שדרשו מענה נסוב סביב הכביש המחבר בין הקיבוצים חפציבה- בית אלפא. נכון לעכשיו הכביש המחבר במצב רעוע ומקשה מאוד על קשרי הגומלין בין שני הקיבוצים. מצב זה בולט לחומרה לאור גילוי התמיכה וערבות ההדדית בין חברי שני הקיבוצים והצרכים העולים מהידוק היחסים ביניהם. בהמשך לאותם מגעים עם "נתיבי ישראל" הוכנסו העבודות בכביש 669 לתכנית העבודה לשנת 2016.
 
עובד נור, ראש המועצה: "הכביש המחבר בין הקיבוצים היה במצב לא טוב והקשה על הקשר ביניהם וסיכן את חיי התושבים. לצערי זהו לא הכביש היחיד בגלבוע הדורש תיקון ושיפור. לפיכך, הנושא עומד בראש סדר היום של המועצה ואנו פועלים נמרצות ביחד עם נתיבי ישראל לשינוי המצב. אני שמח להיווכח, שהם רואים עין בעין עמנו את מצוקת התושבים ופועלים כיאות".

 

העבודות התבצעו לאורך התוואי המוביל בין הכניסה לקיבוץ חפציבה ועד ליציאה מקיבוץ בית-אלפא (כביש 669). ההשקעה בהסדרת הכביש מוערכת, בחצי מיליון שקל, והסתיימו עוד בטרם תחילת צום יום כיפור.

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים