דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> כדורשת – הדור הבא
 
 
 
קבוצת "עמק חרוד" זוכה באליפות

כבר אמרנו בעבר שהספורט וחשיבותו לבניית אוכלוסייה איכותית ובריאה, נמצא תמיד בראש מעיינה של מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה האזורית גלבוע. ולכן, עדיף להתחיל עם זה כמה שיותר מוקדם.
ההיענות של תלמידי בתי הספר במרחב המועצה לתחרויות כדורשת, הגיעה לשיאה השבוע, עת התכנסו כולם באולם הספורט "יד לחמישה", מפוצצים באדרנלין ומלאי התלהבות לאליפות החורף.
"כדורשת הינו משחק ספורט הקבוצתי שמשלב בתוכו חוכמת משחק, עבודת צוות, פעילות גופנית ותחרותיות הוגנת" אמר שלומי אייל, מנהל המחלקה. "ניתן היה לראות שרמת הכדורשת בין בתי הספר משתפרת ממשחק למשחק, כך שצפויות הפתעות בהמשך" הוסיף.
בתחילת התחרות, היוותה נבחרת בית הספר ממוקייבלה, יריבה קשה מול "עמק חרוד" כשכפתה עליה שמונה הארכות, עד לניצחון של הראשונים בשתי נקודות. ובהמשך, לאחר משחקים מתישים באליפות שארכו כ-6 שעות, נפגשו בשנית בגמר, קבוצת "עמק חרוד" ו"יד לחמישה" למשחק רווי יצרים, בו זכתה "עמק חרוד" בניצחון משכנע והוכתרה בפעם החמישית כאלופה.
מארגני הטורניר, שלומי אייל והמורים לחינוך גופני ציינו שהאירוע עבר בצורה מסודרת וספורטיבית. "הקהל הרב שצפה בטורניר נתן אווירה צבעונית ומחשמלת ודחף את המתמודדים להציג יכולת גבוהה. אני מאמין שהפעילות המבורכת תתחזק ותעודד את בתי הספר באזור לבנות קבוצות נוספות" אמר אייל.
עוד על הפרק – ליגת הנערות (כיתות ח'-ט') שתצא לדרך מיד עם סיום חופשת החנוכה. ממחלקת הספורט נמסר כי כרגע שמונה קבוצות כבר נרשמו והבטיחו את מקומן. הולך להיות מעניין.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים