דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> כנס רכזי תרבות בגלבוע
 
 
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, עובד נור, בפורום רכזי תרבות: "שיתופי הפעולה עם רכזי התרבות מסייעים בקידום טובת התושבים"

ביום רביעי האחרון (7.10) התכנס באולם המועצה פורום רכזי ומובילי תרבות בגלבוע,  במעמד ראש המועצה, עובד נור, בהשתתפות חברי המליאה, מנהלי קהילות ומנהלי התרבות האזוריים.
במסגרת הכנס בוצעה סקירת תכניות לשנה הקרובה ונידונו הצרכים ושיתופי פעולה עתידיים, כחלק משיתוף הציבור וגורמי המקצוע בתהליכי ההתחדשות הצפויים בגלבוע.
ראש המועצה עובד נור ברך על המעורבות והשיתוף המתהווים ושיתף את הנוכחים: "תרבות אני רואה חשיבות גדולה בחיזוק הפעילות הברוכה שמקיימים מנהלי התרבות. בישיבה סוכם על אופן השיתוף, המעורבות ושיתופי הפעולה, לטובת התושבים ולמען פריחת התרבות בגלבוע"
 
היענות גדולה בכנס רכז תרבות 
במסגרת הכנס, הציגה לראשונה מנהלת מחלקת תרבות במועצה, גלית בר גיל, את תכנית המנויים החדשה למבוגרים, הכוללת בשלב הראשון שלוש הצגות. כמו כן, דיווחה בר גיל כי כל מנויים הילדים אזלו בשל הביקוש הרב לפעילות האיכותית המתוכננת בשנת הפעילות, אשר גובשו מתוך מיטב הרפטואר וההיצע המוביל את תחום אומניות הבמה והתיאטרון. בר גיל: "בעקבות עידוד המעורבות ושיתופי הפעולה, התרחב הפורום השנה ומספר חבריו הוכפל. לראשונה זכינו בשיתוף פעולה רחב, מתוך מוטיבציה ורצון גדול של כולנו למנף את התרבות בגלבוע".
חוג העמקים הציג לראשונה סדרה של קפה תרבות מוסיקאלי, שיכלול מפגשים עם יוצרים ונציגת המוזיאון "המשכן לאומנות", איילה אופנהיימר, ציינה את פעילות הקרנת הסרטים וסיפרה על הביקוש הרב למועדון המוסיקלי. ענת ציזלינג, נציגת "בית שטורמן" אמרה כי הבית פתח את העונה בתערוכה ויציג בהמשך השנה תערוכות חדשות וייחודיות.  בית המוסיקה בקיבוץ יזרעאל, בהנהלת סטאס גברילוב, יקיים את הקונצרט השנתי המסורתי, ולראשונה בשיתוף המועצה יקיים מופע משחק ושירים עבריים, בהשתתפות תושבי המועצה, ועוד נבחנות ומגובשות שלל פעילויות נוספות. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים