דף הבית >> המועצה בשבילך >> מנהל השרות לתושב >> תפעול ותברואה >> לוח פינוי גזם בישובים
 
 

תוכנית פינוי גזם לחודשים מאי עד אוגוסט לשנת 2017

 תוכנית פינוי גזם לחודשים מאי – אוגוסט 2017

 
יום א  29.4 ב 1/5 ג 2/5 ד 3/5 ה 4/5 ו 5/5
גן נר רם און עצמאות דבורה אביטל טייבה
      ברק מיטב מולדת
      אדירים פרזון  
      חבר יעל  
           
יום  א 7/5 יום ב 8/5 יום ג 9/5 יום ד 10/5 יום ה  11/5 יום ו 12/5
גן נר טמרה כפר יחזקאל חפציבה בית השיטה ע.ח. איחוד
  נעורה גדעונה בית אלפא   ע.ח מאוחד
  רמת צבי   נורית   תל יוסף
           
יום א 14/5 יוםב 15/5 יום  ג16/5 יום ד 17/5 יום ה 18/5 יום ו 19/5
גן נר ניר יפה גדיש מוקייבלה רם און דבורה
  אומן מלאה סנדלה   ברק
      מגן שאול   אדירים
          חבר
           
ים א 21/5 יום  ב 22/5 יום ג 23/5 יום ד 24/5 יום ה 25/5 יום ו 26/5
גן נר אביטל טייבה טמרה כפר יחזקאל חפציבה
  מיטב מולדת נעורה גדעונה בית אלפא
  פרזון   רמת צבי   נורית
  יעל        
יום א 28/5 יום ב 29/5 יום ג 30/5 יום ד 31/5 יום ה 1/6 יום ו 2/6
גן נר בית השיטה ע.ח. איחוד שבועות ניר יפה גדיש
    ע.ח. מאוחד   אומן מלאה
    תל יוסף      
            

יום א  4/6 יום ב 5/6 יום ג 6/6 יום ד 7/6 יום ה 8/6 יום ו 9/6
גן נר מוקיבלה רם-און דבורה אביטל טייבה
  סנדלה   ברק מיטב מולדת
  מגן- שאול   אדירים פרזון  
      חבר יעל  
           
יום א11/6 יום ב 12/6 יום ג 13/6 יום ד 14/6 יום ה 15/6 יום  ו 16/6
גן נר טמרה כפר יחזקאל חפציבה בית השיטה עין חרוד איחוד
  נעורה גדעונה בית -אלפא   עין חרוד מאוחד
  רמת צבי   נורית   תל-יוסף
           
           
יום א18/6 יום ב  19/6 יום ג 20/6 יום ד 21/6 יום ה 22/6 יום ו 23/6
  ניר יפה גדיש מוקיבלה רם-און דבורה
גן נר אומן מלאה סנדלה   ברק
      מגן שאול   אדירים
          חבר
           
           
           
יום א 25/6 יום ב 26/6 יום ג 27/6 יום ד 28/6 יום ה 29/6 יום ו 30/6
  אביטל טייבה טמרה כפר יחזקאל חפציבה
גן -נר מיטב מולדת נעורה גדעונה בית אלפא
  פרזון   רמת-צבי   נורית
  יעל        
           
            

יום א  2/7 יום ב 3/7 יום ג 4/7 יום ד 5/7 יום ה 6/7 יום ו8/7
  בית השיטה עין חרוד איחוד ניר יפה גדיש מוקייבלה
גן-נר   עין חרוד מאוחד אומן מלאה סנדלה
    תל יוסף     מגן-שאול
           
יום א  9/7 יום ב 10/7 יום ג 11/7 יום ד 12/7 יום ה 13/7 יום ו 14/7
    חבר אביטל טייבה טמרה
גן-נר רם און דבורה מיטב מולדת נעורה
    ברק פרזון   רמת -צבי
    אדירים יעל    
יום א 16/7 יום ב 17/7 יום ג 18/7 יום ד 19/7 יום ה 20/7 יום ו 21/7
  כפר יחזקאל חפציבה בית השיטה תל יוסף ניר יפה
גן-נר גדעונה בית אלפא   עין חרוד איחוד אומן
    נורית   עין חרוד מאוחד  
           
יום א 23/7 יום ב 24/7 יום ג 25/7 יום ד 26/7 יום ה 27/7 יום ו28/7
  גדיש מוקיבלה רם-און דבורה אביטל
גן-נר מלאה סנדלה   אדירים מיטב
    מגן-שאול   ברק פרזון
        חבר יעל
           
יום א 30/7 יום ב 31/7 יום ג 1/8 יום ד 2/8 יום ה3/8 יום ו 4/8
  טייבה טמרה כפר יחזקאל חפציבה בית השיטה
גן-נר מולדת נעורה גדעונה בית אלפא  
    רמת-צבי   נורית  
            

יום א 6/8 יום ב 7/8 יום ג 8/8 יום ד 9/8 יום ה 10/8 יום ו 11/8
  עין חרוד איחוד ניר יפה גדיש מוקיבלה  
גן-נר עין חרוד מאוחד אומן מלאה סנדלה רם-און
  תל יוסף     מגן-שאול  
           
יום א 13/8 יום ב 14/8 יום ג 15/8 יום ד 16/8 יום ה 17/8 יום ו 18/8
  חבר אביטל, טייבה טמרה כפר יחזקאל
גן-נר דבורה מיטב , יעל , פרזון מולדת נעורה גדעונה
  ברק     רמת-צבי  
  אדירים        
יום א 20/8 יום ב 21/8 יום ג 22/8 יום ד 23/8 יום ה 24/8 יום ו25/8
   חפציבה בית השיטה עין חרוד איחוד ניר יפה גדיש
גן-נר בית אלפא   עין חרוד מאוחד אומן מלאה
  נורית   תל-יוסף    
           
יום א 27/8 יום ב 29/8 יום ג 30/8 יום ד 31/8 יום ה 1/9 יום ו 2/9
  מוקיבלה רם-און דבורה    
גן-נר סנדלה   ברק    
  מגן שאול   אדירים    
      חבר    
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים