דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2015/16/17/18 >> לומדים יחד לעתיד משותף
 

לומדים יחד לעתיד משותף

לעיון בקורסים של "לומדים יחד"

השבוע ייצאה לדרך מיזם "לומדים יחד" שיכלול חודש של לימודים משותפים בין תושבי המועצה האזורית גלבוע. כ- 50 איש הגיעו, ביום שני בערב, לחנוך את המיזם שהוא המשך לשיתוף הפעולה הפורה בין מועצה אזורית הגלבוע, (באמצעות המרכזים הקהילתיים), ועמותת "צועדים יחד לעתיד משותף". מטרת הפעילות מבקשת לקרב בין תושבי הגלבוע היהודים והערבים הלומדים יחדיו תכנים מגוונים אותם הם מוצאים מעניינים.
 
ראש המועצה עובד נור אמר באירוע כי "אף טבעי שמיזם לימודים משותפים יתקיים בגלבוע, בה מתנהלים חיים משותפים המהווים מודל ראוי. מבחינתי עצם הישיבה בצוותא והלימוד המשותף הוא הדבר החשוב אשר מחזק ומעצים את השותפות בין כל תושבי הגלבוע, ואילו הקניית החומר הנלמד למשתתפים הוא בבחינת בונוס מבורך." 

בבסיס המיזם עומד הרעיון של הנגשת חומרי לימוד, ע"י מתנדבים, המעניינים את תושבי הגלבוע, יהודים וערבים כאחד. וכך בין הקורסים שייפתחו ניתן למצוא הרצאות והדרכות שיעסקו באדם, טבע וסביבה, עליהם ידבר ד"ר גיל סתיו (בית-השיטה), סדנת אימון אישי וקבוצתי שתנחה גילה הראל, ביקור באתרים שונים ברחבי המועצה, ערבית מדוברת עם סואהד ג'רושי, אמנות מזרח ומערב עם גליה בר-אור, מנהלת המשכן לאמנות לשעבר ועוד. הקורסים ניתנים לתושבי המועצה בחינם.

 

יו"ר תנועת 'צועדים יחד' יעקב יוניש מסר כי הם מוצאים את מוא"ז גלבוע כבית חם ומשתף פעולה: "המיזם שפתחנו היום בגלבוע מצטרף לעוד 2 מיזמים הפועלים בדומה בתחומי המועצות האזוריות השכנות- יזרעאל, ועמק המעיינות. בנוסף להם, יפתח בקרוב מרכז נוסף בישוב טירה שישרת את תושבי אזור מרכז הארץ: "המטרה, אומר יוניש, לקיים שותפות אמיתית של חיים ביחד". 
לעיון בקורסים של "לומדים יחד"

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים